در طرح بسیج سلامت نوروزی صورت گرفت؛
دریافت خدمات درمانی بیش از پنج هزار نفر در بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) گناوه

20 فروردين 1398
سرپرست بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) شهرستان گناوه گفت: در طرح بسیج سلامت نوروزی به بیش از ۵۰۰۰ نفر از مراجعه‌کنندگان به بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) گناوه خدمات درمانی ارائه شد.

شهرام جلال پور در گفت‌وگو با روابط عمومی بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) گناوه گفت: با توجه به گردشگر پذیر بودن و حضور مسافران نوروزی در شهرستان گناوه پیش از آغاز سال جدید برای حضور مستمر همکاران درمانی در بخش‌های مختلف بیمارستان برنامه‌ریزی‌های لازم انجام شد.
جلال پور با اشاره به خدمات ارائه‌شده در بخش‌های مختلف بیمارستان گناوه به مراجعین در طرح بسیج سلامت نوروزی گفت: در بخش اورژانس بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) سه هزار و 698 بیمار پذیرش شدند.
وی ادامه داد: بیش از هزار نفر از مراجعین نیز در بخش‌های مختلف درمانی بستری و خدمات پاراکلینیکی، سی‌تی‌اسکن، اکوکاردیوگرافی، تست‌های آزمایشگاهی و رادیوگرافی دریافت داشتند.
جلال پور از فعالیت کلینیک تخصصی با تعرفه دولتی به‌عنوان یک خدمت ویژه در ایام نوروز ۹۸ یادکرد و گفت: در تمامی ایام تعطیلات در کشیک صبح، درمانگاه تخصصی با همکاری و زحمت پزشکان متخصص دایر بوده و مراجعین از خدمات تخصصی داخلی، عفونی، مغز و اعصاب، قلب و عروق، اطفال و نوزادان، زنان، جراحی عمومی و بیهوشی بهره‌مند شدند که این موضوع با همکاری بی‌شائبه معاونت محترم درمان دانشگاه علوم پزشکی در جهت اختصاص متخصصین طرح یک‌ماهه به این بیمارستان امکان‌پذیر نبود.
سرپرست بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) گناوه با تأکید بر پذیرش بیماران دیالیزی از اقصی نقاط کشور خاطرنشان کرد: بخش دیالیز این بیمارستان با آمادگی کامل و وجود نیروهای انسانی مجرب، پذیرای مسافران نوروزی دیالیزی از سرتاسر کشور بود و به این عزیزان نیز خدمت‌رسانی مطلوبی ارائه شد.
جلال پور در خاتمه ضمن آرزوی سالی سرشار از موفقیت و بهروزی از زحمات شبانه‌روزی کلیه پرسنل درمانی و پشتیبانی این مرکز، اورژانس شهری، کارشناسان نظارتی حوزه‌های مختلف دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تشکر و قدردانی کرد.
انتهای پیام/ م ک- ۴۰۳۰
دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

کلمات کلیدی:
بسیج.سلامت.نوروزی     شهرام.جلال‌پور     بیمارستان.امیرالمومنین     شهرستان.گناوه    

تاریخ بروز رسانی:   20 فروردين 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >