رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه:
۱۰۵ مأموریت توسط پایگاه‌های اورژانس ۱۱۵ عسلویه در طرح امداد نوروزی نود و هشت انجام شد

20 فروردين 1398
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه گفت: در طرح امداد نوروزی شهرستان عسلویه ۱۰۵ مأموریت توسط پایگاه‌های اورژانس و فوریت‌های پزشکی ۱۱۵ شهرستان عسلویه انجام شد که از این تعداد ۳۵ مورد مربوط به حوادث ترافیکی و ۷۰ مورد حوادث غیر ترافیکی بوده است.

جاسم زارعی در گفت‌وگو با روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه گفت: از مجموع عملیات انجام‌شده ۵۷ مصدوم به بیمارستان اعزام‌شده و ۴۸ مورد دیگر نیز در محل تحت درمان قرار گرفتند.
زارعی از اضافه شدن یک آمبولانس دیگر به ناوگان فوریت‌های پزشکی شهرستان در پایگاه جدید شهر نخل تقی در تعطیلات نوروز خبر داد و افزود: مساعدت دانشگاه علوم پزشکی استان در زمینه تأمین آمبولانس، جذب و آموزش نیروی انسانی و پیگیری فرماندار شهرستان عسلویه و اعضای شورای اسلامی شهر نخل تقی در استقرار قریب‌الوقوع پایگاه اورژانس در شهر نخل تقی درخور تقدیر است.
وی درباره اهمیت افزایش و تقویت ناوگان اورژانس افزود: با توجه به‌قرار گرفتن صنایع گاز در شهرستان و احتمال مسمومیت ناشی از استنشاق مواد شیمیایی توسط کارگران، خطرات بالقوه آتش‌سوزی، قرار گرفتن پایگاه‌های این شهرستان در مسیر ترانزیتی بین سه استان بوشهر، هرمزگان و فارس و حوادث ترافیکی مرتبط تقویت ناوگان فوریت‌ها و توسعه پایگاه‌ها از اولویت‌های شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه است.

انتهای پیام/ ع.م- ۳۰۹۰
دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

کلمات کلیدی:
اورژانس115     جاسم.زارعی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.عسلویه    

تاریخ بروز رسانی:   20 فروردين 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >