رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
آماده ارسال بیمارستان صحرایی به مناطق سیل‌زده هستیم

25 فروردين 1398
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: با توجه به اینکه استان بوشهر معین شهرستان سیل‌زده باوی خوزستان شده است دانشگاه علوم پزشکی بوشهر آماده ارسال بیمارستان صحرایی و دیگر کمک‌های بهداشتی و درمانی به این منطقه است.

دکتر سعید کشمیری در نشست هماهنگی حوزه سلامت استان بوشهر برای اعزام تیم‌های بهداشتی و درمانی به منطقه سیل‌زده اظهار داشت: همه ما در برابر هم‌وطنانمان مسئول هستیم و ازهر کار تخصصی و انسانی فروگذار نخواهیم بود.
وی اظهار داشت: یک تیم ارزیاب در اسرع وقت با حضور در استان خوزستان از محل ارزیابی داشته و تمامی نیازها را با تیزبینی و دقت ارزیابی کنند.
دکتر کشمیری بیان کرد: تمامی معاونین و مدیران دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در تمامی زمینه‌ها از جمله تجهیزات، نیروی انسانی و دارو همکاری داشته باشند تا بلکه بتوان با ارائه خدمات بهداشتی و درمانی گوشه‌ای از آلام مردم سیل‌زده را کاهش دهیم.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: باید در خصوص کمک به زلزله‌زده‌ها به ویژه تیم هاو کمک های بهداشتی و درمانی از ظرفیت تمامی ارگان‌های مرتبط استفاده شود.
نشست هماهنگی حوزه سلامت استان بوشهر برای اعزام تیم‌های بهداشتی و درمانی به منطقه سیل‌زده با حضور رییس و اعضای هیأت رییسه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، رییس بسیج جامعه پزشکی استان، سرپرست هلال‌احمر استان بوشهر، نماینده مجمع خیرین استان بوشهر، موسسه خیریه امدادگران عاشورا بوشهر در سالن این سینا دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد.
انتهای پیام/ م.غ 1023

دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
بیمارستان.صحرایی     مناطق.سیل‌زده     خوزستان     کمک‌های.بهداشتی.درمانی     دانشگاه.علوم.پزشکی.بوشهر     رییس.دانشگاه    
دکتر.سعید.کشمیری     تیم.ارزیاب        

تاریخ بروز رسانی:   25 فروردين 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >