اعزام مادر باردار از روستای پشت پر به برازجان با بالگرد اورژانس هوایی بوشهر

31 فروردين 1398
رئیس سازمان اورژانس 115 استان بوشهر از اعزام مادر باردار توسط بالگرد اورژانس ۱۱۵ بوشهر از روستای پشت پر تنگ ارم به بیمارستان شهید گنجی برازجان خبر داد.

دکتر عبدالرحیم دادجو در این خصوص گفت: به دنبال تماس از درمانگاه تنگ ارم با مرکز پیام اورژانس ۱۱۵ دشتستان مبنی بر درخواست کمک به مادر باردار چهل‌ساله باسابقه بیماری قلبی و تیروئید در درمانگاه، آمبولانس جاده‌ای تنگ ارم به محل مددجو اعزام شد.
دکتر دادجو ادامه داد: پس از رسیدن آمبولانس به درمانگاه تنگ ارم با توجه به شرایط اورژانسی مادر باردار، مسئول اورژانس شهرستان دشتستان درخواست اعزام توسط بالگرد اورژانس به معاون ارشد سازمان داده می‌شود و پس از هماهنگی‌های لازم بالگرد اورژانس در نزدیک درمانگاه روستای تنگ ارم مددجو را از آمبولانس 115 تحویل گرفته و به بیمارستان شهید گنجی برازجان منتقل می‌کند.
به گزارش روابط عمومی بیمارستان شهید گنجی برازجان، این مادر تنگ ارمی که ماه آخر بارداری دوم خود را سپری می‌کند با معاینات صورت گرفته توسط پزشک اورژانس بیمارستان، علائمی از آپاندیس دیده نشد و نیازمند عمل نمی‌باشند.
بر اساس این گزارش، با رسیدگی پرسنل بیمارستان شهید گنجی برازجان در حال حاضر این مادر در بخش زنان و زایمان بستری است و به همراه جنین در سلامت کامل می‌باشد.


انتهای پیام/ زن- 5000 + ب.ا 4080

دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

کلمات کلیدی:
اورژانس.115.استان.بوشهر     سازمان.اورژانس     روستای.پشت‌پر.تنگ‌ارم     بیمارستان.شهید.گنجی.برازجان     اعزام.بالگرد    

تاریخ بروز رسانی:   31 فروردين 1398

تعداد بازدید:   ۳

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >