بهره‌مندی ۷۷۰۰ نفر در سال ۹۷ از خدمات ام.ار.آی بیمارستان کنگان

31 فروردين 1398
رئیس بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان گفت: در سال ۹۷ تعداد هفت هزار و ۷۰۳ نفر از خدمات ام.ار.آی بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان بهره‌مند شده‌اند.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان، دکتر حسن حیدری اظهار داشت: بخش تصویربرداری بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان شامل ام.ار.آی، سی.تی.اسکن، رادیولوژی و سونوگرافی، از بخش‌های بسیار فعال با تعداد مراجعین بالا است و مراجعین به این بخش‌ها از شهرستان‌های جنوبی استان بوشهر می‌باشند.
وی افزود: ام.ار.آی به عنوان جدیدترین زیرساخت تشخیصی در بیمارستان کنگان است که از خردادماه سال ۱۳۹۵ در این مرکز درمانی احداث و مستقر شد، دستگاه ام.ار.آی بیمارستان کنگان دارای ۸ کانال و با قدرت یک و نیم تسلا می‌باشد که از بهترین برندهای جهانی است.
رئیس بیمارستان املم خمینی (ره) کنگان عنوان کرد: در کنار همه خدمات ارائه‌شده در سال گذشته، ۷ هزار و ۷۰۳ نفر در سال ۹۷ از خدمات ام.ار.آی در بیمارستان کنگان بهره‌مند شده‌اند که رقم قابل‌ملاحظه‌ای است و در این راستا از تلاش‌های پرسنل بخشام.ار.آی قدردانی می‌نمایم.
مسئول بخش تصویربرداری بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان نیز گفت: به‌طور میانگین ماهانه ۶۵۰ نفر در بیمارستان کنگان از خدمات ام.ار.آی استفاده می‌کنند.
علی یوسفی افزود: بخشام.ار.آی جزء معدود بخش‌های ما است که مراجعین ناچارند در انتظار نوبت‌های چندروزه باشند؛ دلیل آن نیز، حجم مراجعینی است که علاوه بر شهرستان‌های جنوبی استان بوشهر، غرب استان هرمزگان و جنوب استان فارس را نیز در برمی‌گیرد بنابراین ممکن است که نوبت‌های ام.ار.آی چند روزه باشد.
مسئول بخش تصویربرداری بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان گفت: از تلاش شبانه‌روزی کارکنان بخش تصویربرداری بیمارستان کنگان قدردانی می‌کنم.

  
 
انتهای پیام/ م.ص- ۴۰۲۰

دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

کلمات کلیدی:
بیمارستان.کنگان     خدمات.ام.آر.آی     دکتر.حسن.حیدری    

تاریخ بروز رسانی:   31 فروردين 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >