رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه:
همکاری مردم و مسئولین با ارائه‌دهندگان خدمات و مراقبت‌های اولیه بهداشتی باید در جامعه نهادینه شود

2 ارديبهشت 1398
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه گفت: همکاری مردم و مسئولین محلی با ارائه‌دهندگان خدمات و مراقبت‌های اولیه بهداشتی باید در جامعه نهادینه شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه، جاسم زارعی در حاشیه ایستگاه ارائه خدمات رایگان پزشکی، دندان‌پزشکی، مشاوره روان و مراقبت‌های تن سنجی در روستای بندو از توابع شهرستان عسلویه گفت: در اولین روز از هفته سلامت با شعار « مراقبت‌های اولیه بهداشتی راهی به سوی پوشش همگانی سلامت » ، تیم جهادگران سلامت شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه به صورت داوطلبانه در روز تعطیل، خدمات پزشکی، دندان‌پزشکی، مشاوره روان، مراقبت‌های تن سنجی و... در روستای بندو از توابع بخش چاه مبارک (آخرین روستای استان بوشهر)، به‌طور کاملاً رایگان ارائه دادند.
وی تصریح کرد: روستای بندو یکی از دورترین روستاها نسبت به مرکز شهرستان بوده که با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده، پس از گود اخند که به دلیل صعب‌العبور بودن، همه‌ساله در اولویت ارائه خدمات رایگان و سیار این شبکه بهداشت بوده، پس از ارتقای نسبی شاخص خدمات مزبور، در هفته سلامت امسال روستای بندو در اولویت ارائه این خدمات قرار گرفت.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه افزود: همکاری تنگاتنگ رئیس و اعضای شورای اسلامی و دهیار روستا در اطلاع‌رسانی و ترغیب مردم به گرفتن خدمات و مراقبت‌های بهداشتی باعث ارائه خدمات اولیه به عده کثیری از مردم روستا شد که در همین جا ضمن تشکر از همکاران فداکار و زحمتکش اعم از پزشک، دندان‌پزشک، کارشناس و بهورز و... که با خلوص نیت و به‌دوراز هرگونه چشمداشت و توقعی در ارتقای سلامت همگانی کمک کردند، از مسئولین محلی نیز صمیمانه تقدیر و تشکر به عمل می‌آید.
خدمات رایگان پزشکی، دندان‌پزشکی، مشاوره روان و مراقبت‌های تن سنجی و... در آغاز هفته سلامت در روستای بندو از توابع شهرستان عسلویه ارائه شد.
انتهای پیام/ ع.م- ۳۰۹۰

دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

کلمات کلیدی:
شبکه.بهداشت.درمان.عسلویه     جاسم.زارعی     هفته.سلامت     ایستگاه.سلامت     شهرستان.عسلویه    

تاریخ بروز رسانی:   2 ارديبهشت 1398

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >