دستیابی به جامعه سالم تنها با همیاری و همراهی مردم محقق خواهد شد

3 ارديبهشت 1398
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان گفت: نظام سلامت همواره خود را به‌عنوان خدمتگزار در کنار مردم می‌داند اما برای دستیابی به جامعه‌ای سالم همراهی و همیاری مردم نیز ضروری است.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تنگستان مهندس عادل مقدس در گردهمایی یادمان شهدای گمنام شهر اهرم به مناسبت شروع هفته سلامت گفت: آنچه امروز از آن به‌عنوان دستاورد در حوزه سلامت یاد می‌کنیم مرهون رشادت‌ها و ازخودگذشتگی‌هایی است که با الگوبرداری از شهدا و ایثارگران صورت پذیرفته است.
مقدس ادامه داد: گستردگی واحدهای ارائه‌دهنده خدمات بهداشتی درمانی در مناطق کمتر توسعه‌یافته کشور و دسترسی آحاد مردم جامعه به خدمات باکیفیت بهداشتی در خانه‌های بهداشت و مراکز خدمات جامع سلامت برای ایجاد عدالت در دسترسی خدمات سلامت بوده است.
مهندس مقدس جایگاه هفته سلامت را در تقویم بهداشتی کشور مهم خواند و افزود: کوشش کارکنان بهداشت و درمان در بالا بردن سطح دانش و آگاهی مردم در مبانی حوزه سلامت، موجب پیشگیری از ابتلا مردم به بسیاری از بیماری‌ها شده است.
این مقام مسئول بهداشت و درمان در تنگستان تصریح کرد: امروزه گستره خدمت‌رسانی بهداشت و درمان به مردم شامل تمامی گروه‌های سنی می‌شود و خدمات بهداشتی برای نوزادان، کودکان، نوجوانان، جوانان، میان‌سالان و مادران باردار در سیستم خدمات‌رسانی بهداشت و درمان به‌صورت کامل و جامع تعریف‌شده است.

انتهای پیام/ ن.ا ۳۰۱۰

دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

کلمات کلیدی:
شبکه.بهداشت.درمان.تنگستان     عادل.مقدس     هفته.سلامت     یادمان.شهدای.گمنام    

تاریخ بروز رسانی:   3 ارديبهشت 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >