پاک‌سازی ساحل عسلویه در هفته سلامت با همراهی دانش‌آموزان

4 ارديبهشت 1398
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه، دانش آموزان مدرسه حدیث شهر عسلویه در مراسمی به مناسبت هفته سلامت به پاک‌سازی ساحل اقدام کردند.

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه در حاشیه این مراسم گفت: نهادینه شدن رعایت مسائل بهداشتی تنها با فرهنگ‌سازی و آموزش در مدرسه و جامعه امکان‌پذیر است.
جاسم زارعی با اشاره به افزایش مشارکت‌های بین بخشی در ارتقاء سطح سلامت جامعه گفت: جوامعی که در آن‌ها شاخص‌های بهداشتی در رتبه بالایی قرار دارد بیشترین مشارکت بین بخشی میان سایر سازمان‌ها با متولیان بهداشتی را دارند.
زارعی با ابراز تشکر از همکاری آموزش‌وپرورش در ارتقاء فرهنگ سلامت افزود: شاخص‌های بهداشتی بدون همکاری بین بخشی با چالش جدی مواجه خواهد شد.
وی تصریح کرد: دانش آموزان همواره مستعد پذیرش و به‌کارگیری آموزه‌های بهداشتی هستند و همکاری آنان در قالب سفیران سلامت زمینه‌ساز گسترش فرهنگ رعایت مسائل بهداشتی و درنتیجه ارتقاء سواد سلامت جامعه می‌شود.
در مراسمی با حضور دانش آموزان مدرسه حدیث و مشارکت شهرداری عسلویه، اداره ورزش و جوانان، آموزش‌وپرورش و شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه نسبت به پاک‌سازی ساحل اقدام شد.

انتهای پیام/ ع.م- 3090

دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

کلمات کلیدی:
هفته.سلامت     شبکه.بهداشت.درمان.عسلویه     پاک.سازی.ساحل     جاسم.زارعی    

تاریخ بروز رسانی:   4 ارديبهشت 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >