رییس مرکز بهداشت شهرستان بوشهر:
دانشجویان دانشگاه بنت‌الهدی صدر از خدمات بهداشتی رایگان در هفته سلامت بهره‌مند شدند

7 ارديبهشت 1398
رییس مرکز بهداشت شهرستان بوشهر گفت: دانشجویان دانشگاه بنت‌الهدی صدر از خدمات مشاوره تغذیه، اندازه‌گیری قد و وزن و بررسی وضعیت فشارخون خود به‌صورت رایگان آگاه شدند.

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر؛ مهندس حسن فخرایی افزود: به مناسبت هفته سلامت برنامه‌ای با محوریت پوشش خدمات بهداشت و درمان همزمان با سراسر کشور با شعار مراقبت‌های اولیه بهداشتی برای پوشش همگانی سلامت  در حال برگزاری است.
وی بیان داشت: سامانه خدمات یکپارچه سلامت با همت مرکز بهداشت شهرستان بوشهر و دانشگاه فرهنگیان پردیس بنت‌الهدی صدر جهت دانشجویان و کارکنان شاغل در آن دانشگاه انجام شد که در این برنامه 60 نفر از کارکنان و دانشجویان ضمن استقبال از نمایشگاه خطرسنجی از خدمات مشاوره تغذیه، اندازه‌گیری قد و وزن و بررسی وضعیت فشارخون خود آگاه شدند.
رییس مرکز بهداشت شهرستان بوشهر بیان داشت: این افراد می‌توانند جهت انجام مراقبت‌های بیشتر توسط کارشناسان سلامت به مرکز خدمات جامع سلامت محل سکونت خود مراجعه نمایند که نمایشگاه خطرسنجی در راستای همین برنامه با استقبال دانش‌پژوهان همراه شد.
مهندس فخرایی تاکید داشت: هدف از اجرای طرح ایستگاه خطرسنجی طرح تشویق جمعیت جوان و افراد بالای ٣٠ سال برای مراجعه به مراکز خدمات جامع سلامت، پایگاه‌ها و خانه‌های بهداشت برای تعیین احتمال بروز سکته قلبی و مغزی در ١٠ سال آینده و تشخیص زودرس سه سرطان روده بزرگ، پستان و دهانه رحم است.
این مقام مسئول خاطرنشان کرد؛ لازم به ذکر است خدمات برای تمامی گروه‌های سنی رایگان بوده و اطلاعات در پرونده سلامت به‌صورت الکترونیک ثبت می‌گردد.

انتهای پیام/ ا.س-3000

دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

کلمات کلیدی:
هفته.سلامت     بنت‌الهدی.صدر     مهندس.حسن.فخرایی     مرکز.بهداشت.بوشهر        

تاریخ بروز رسانی:   7 ارديبهشت 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >