همایش سفیران سلامت دانش‌آموزی در بردخون برگزار شد/ فعالیت 330 سفیر سلامت دانش‌آموزی در بردخون

8 ارديبهشت 1398
سرپرست مرکز خدمات جامع سلامت بردخون از فعالیت 330 سفیر سلامت دانش‌آموزی در این بخش خبر داد.

محمود حسینیان در همایش سفیران سلامت دانش‌آموزی در مدرسه بنت‌الهدی بردخون گفت: فعالیت این سفیران بسیار مهم و ارزشمند بوده و در واقع سفیران سلامت بازوان توانمند ما هستند.
وی با تقدیر از همکاری مسئولین آموزش و پرورش افزود: هر جا که در حوزه بهداشت و درمان نیاز به کار جمعی و برون بخشی داشته‌ایم مسئولان آموزش و پرورش پیش‌قدم، همراه و همیار ما بوده‌اند که این قابل تقدیر است.
سرپرست مرکز خدمات جامع سلامت بردخون با اشاره به فعالیت 330 دانش‌آموز سفیر سلامت در بخش بردخون اظهار کرد: رسالت و زحمات سفیران سلامت دانش‌آموزی بسیار ارزشمند و ستودنی است زیرا آنان حتی در بزرگ‌سالان نیز اثرگذار بوده و در رفتارهای غذایی آن‌ها تغییر مثبت ایجاد می‌کنند.
وی با بیان اینکه ما هم‌اکنون از سمت ابتلا به بیماری‌های واگیر به سمت بیماری‌های غیر واگیر پیش می‌رویم گفت: بیماری‌های غیر واگیری نظیر سرطان، بیماری‌های قلبی_عروقی و دیابت همگی قابل پیشگیری هستند و با رفتارهای غذایی صحیح و اصلاح سبک زندگی می‌توان از بروز آن‌ها جلوگیری کرد.
حسینیان سفیران سلامت دانش‌آموزی را به تبلیغ در خصوص تحرک‌بدنی، نشاط، دوری از دخانیات، نمک، شکر و فست فود توصیه کرد و گفت: شما با رعایت همین چند نکته و ترویج این موضوعات می‌توانید به‌طور چشمگیری در کاهش مرگ‌ومیر اثرگذار باشید.

انتهای پیام/ ح ن- 3050

دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

کلمات کلیدی:
همایش     سفیر.سلامت.دانش‌آموزی     محمود.حسینیان     بردخون     شهرستان.دیر    

تاریخ بروز رسانی:   8 ارديبهشت 1398

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >