افتتاح جشنواره مهر ماندگار در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر

10 ارديبهشت 1398
به همت بسیج دانشجویی و جامعه اسلامی و با حمایت معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر جشنواره مهر ماندگار برای همراهی با پویش ملی بهار همدلی افتتاح شد.

این جشنواره با حضور مسئول دفاتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان، معاون دانشجویی و فرهنگی، مدیر دانشجویی و جمعی ازمسئولان و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به‌منظور حمایت و همراهی باهم‌وطنان سیل‌زده و همگام با پویش بهار همدلی آغاز به کارکرد.
این جشنواره با حضور مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه‌های استان،‌ معاون فرهنگی و دانشجویی، مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، جمعی از مسئولان و دانشجویان این دانشگاه به‌منظور حمایت و همراهی باهم‌وطنان سیل‌زده کشور و همگام با پویش بهار همدلی افتتاح شد.
مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان نیز با پیوستن به این پویش در آیین افتتاح جشنواره، این پویش را حرکتی ارزشمند جهت همدلی و کمک به هم‌وطنان آسیب‌دیده عنوان کرد.
پویش بهار همدلی توسط تعدادی از فعالان دانشجویی در ابتدای هفته جاری و به‌منظور ساخت خانه‌های مسکونی تخریب‌شده در مناطق سیل‌زده کشور راه‌اندازی شد که با استقبال چشمگیر دانشجویان، کارکنان و اساتید دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور همراه شده است.
در این جشنواره دانشجویان به عرضه غذا، کتاب و صنایع‌دستی پرداختند که عواید حاصل از این جشنواره را برای کمک به هم‌وطنان سیل‌زده کشور اختصاص خواهند داد.
جشنواره مهر ماندگار تا 12 اردیبهشت‌ماه در محوطه سایت پردیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر دایر خواهد بود.

انتهای پیام/ 2050- ط.ت


دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

کلمات کلیدی:
افتتاح     جشنواره     مهر.ماندگار     نهاد.رهبری     معاون.دانشجویی.فرهنگی    

تاریخ بروز رسانی:   10 ارديبهشت 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >