پیام تبریک معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به مناسبت روز جهانی کارگر و بهداشت حرفه‌ای

11 ارديبهشت 1398
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر در پیامی روز جهانی کارگر و بهداشت حرفه‌ای را تبریک گفت.

متن پیام به این شرح است :‌
بسمه‌تعالی
فرارسیدن روز جهانی بهداشت حرفه‌ای و روز کار و کارگر فرصتی فراهم آورد تا یک‌بار دیگر از تلاش خالصانه همه زحمتکشان عرصه سلامت به‌ویژه بازرسان بهداشت‌کار، فعالان بهداشت حرفه‌ای در حوزه معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، کارشناسان بهداشت حرفه‌ای شاغل در صنایع و سایر ادارات و سازمان‌ها قدردانی نموده و برای همه این عزیزان آرزوی سلامتی و بهروزی نمایم.
امیدوارم در سال جاری با کوشش بی‌وقفه سبب به بار نشستن شعار آینده کاری ایمن و سالم با تأکید بر هدف « توسعه پایدار با تأمین محیط کار ایمن و سالم با رویکرد مدیریت مشارکتی و فن‌آوری‌های نوین » گردیم.
این روز فرصت خوبی است تا اذهان عمومی نسبت به موضوع بهداشت حرفه‌ای و ایمنی محیط کار حساس شود. محیط کار مستمراً در حال تغییر و دگرگونی است و این در حالی است که هم‌زمان با آن چالش‌های جدیدی به وجود می‌آورد که بایستی با فراهم آوردن زمینه‌های علمی، پژوهشی و کاربردی برای شناسایی مخاطرات شغلی، اجرای روش‌های صحیح کنترل و ارتقای سطح سلامت نیروی انسانی اقدام نمود.
نیروی کار در هر کشور پایه توسعه اقتصادی است و بهداشت حرفه‌ای به‌عنوان یک استراتژی بااهمیت که تأثیر مثبت بر روی سلامت شاغلین، افزایش بهره‌وری، رضایت شغلی و درنهایت کیفیت کل زندگی افراد جامعه دارد، تلقی می‌گردد و با توجه به اینکه رعایت بهداشت حرفه‌ای و ایمنی در کار مشروط به تغییرات بنیادی در فرهنگ کار است و این مهم به دست نخواهد آمد مگر با مشارکت و همیاری و همدلی مسئولین، کارکنان و مردم.
 امید است با تلاش‌های همه‌جانبه دست‌اندرکاران با نهادینه‌سازی فرهنگ ایمنی و سلامت کار و رعایت استاندارهای ایمنی و بهداشت حرفه‌ای در میان جامعه شاغلین و جلب مشارکت همه ارگان‌ها و آحاد مردم در راستای سلامت هرچه بیشتر نیروی کار گام مؤثری برداریم.
دکتر عبدالمحمد خواجه‌ئیان
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر

انتهای پیام/ کد خبر- کد

دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

کلمات کلیدی:
پیام.تبریک     روز.جهانی.بهداشت‌حرفه‌ای     روز.کارگر     معاون.بهداشتی     دکتر.عبدالمحمد.خواجه‌ئیان    

تاریخ بروز رسانی:   11 ارديبهشت 1398

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >