بخشدار بخش آبپخش شهرستان دشتستان:
توسعه فضای فیزیکی پایگاه‌های بهداشتی بر عملکرد بهورزان تأثیر مستقیم دارد

15 ارديبهشت 1398
بخشدار بخش آبپخش در بازدید از پایگاه‌های سلامت و خانه‌های بهداشت بخش آبپخش گفت: برای بهبود کیفیت خدمات ارایه شده در خانه‌های بهداشت، فضای فیزیک متناسبی باید وجود داشته باشد و توسعه فضای فیزیکی پایگاه‌های بهداشتی بر عملکرد بهورزان تأثیر مستقیم دارد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، علی تنگ ارمی افزود: بخشداری نیز به عنوان یکی از متولیان سلامت در کنار حوزه بهداشت و درمان شهرستان، تمام تلاش خود را در راستای ارایه خدمات بهداشتی و درمانی انجام می‌دهد.
بخشدار  آبپخش در بازدید از خانه‌های بهداشت  این بخش، بر توسعه و مناسب‌سازی فضاهای فیزیکی تأکید کرد.
تنگ ارمی تصریح کرد: ما بر این باوریم که تأمین سلامت جامعه فقط بر عهده یک نهاد یا سازمان نیست و تمامی نهادها بر اساس تأثیرگذاری خود در جامعه  در بسترسازی و به دست آوردن امنیت و سلامت سهیم هستند.
وی اظهار داشت: رییس شورای اسلامی شهر آبپخش همکاری خود را مبنی بر توسعه فضاهای فیزیکی بخش بهداشت و درمان شهر آبپخش اعلام کرده و نشست‌هایی در این زمینه با معاون بهداشتی وزیر بهداشت و درمان و آموزش پزشکی انجام داده است که امیدواریم این مهم به‌زودی محقق شود و فضاهایی متناسب با ارایه خدمات برای مردم ایجاد شود.
بخشدار آبپخش خاطرنشان کرد: توسعه فضاهای فیزیکی مرکز خدمات جامع سلامت و پایگاه سلامت شهر آبپخش، پایگاه سلامت بهرام‌آباد، خانه بهداشت چم تنگ و میاندشت در دستور کار قرار گرفته است و با تأمین اعتبارات این بخش و با همکاری شهرداری شورای اسلامی شهر، اقدامات مناسبی انجام خواهد گرفت.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان نیز در بازدید از خانه‌های بهداشت بخش آبپخش گفت: بهره‌وری و رضایت کارکنان تحت تأثیر تغییرات محیط فیزیکی کار است و تأثیر اندازه فضای مورد استفاده در ارایه خدمات را با پوشش بیشتر خدمت یا تأثیر فیزیکی کار را بر کارایی و بهره‌وری کارکنان گزارش کرده‌اند.
ماریا خویش دوست تأکید کرد: فضا و چیدمان لوازم بر عملکرد خانه بهداشت تأثیر بسزایی دارد و بر اساس طرح نظام سلامت تمامی خانه‌های بهداشت و پایگاه‌های بهداشتی باید متناسب با جمعیت خود از فضای فیزیکی مناسبی برخوردار باشند.

انتهای پیام/ س.غ/ 3030
دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

کلمات کلیدی:
بازدید     بخشدار     علی.تنگ‌ارمی     آبپخش     شهرستان.دشتستان        

تاریخ بروز رسانی:   15 ارديبهشت 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >