مدیر پرستاری دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
پنجمین دوره انتخابات هیأت مدیره‌های نظام پرستاری استان بوشهر ۲۱ تیرماه ۹۸ برگزار می‌شود

18 ارديبهشت 1398
مدیر پرستاری دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: پنجمین دوره انتخابات هیأت مدیره‌های نظام پرستاری استان بوشهر در تاریخ ۲۱ تیرماه ۹۸ به صورت هم‌زمان با سراسر کشور برگزار می‌شود.

عبدالرسول عباسی در گفتگو با خبرنگار دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اظهار داشت: متقاضیان ثبت‌نام در هیأت مدیره شهرستان‌های واجدالشرایط می‌توانند از تاریخ ۱۱ اردیبهشت‌ماه ۹۸ الی ۲۴ اردیبهشت‌ماه ۹۸ با توجه به شرایط اعلان‌شده و در دست داشتن مدارک لازم به ستادهای اجرایی انتخابات شهرستان‌های خود مراجعه و ثبت‌نام نمایند.
وی تصریح کرد: عضویت در سازمان نظام پرستاری به صورت معتبر و با ارائه کارت عضویت در سازمان که در کل کشور یکنواخت و دارای شماره نظام پرستاری و صادره از سازمان مرکزی می‌باشد و عدم سابقه محکومیت که منجر به محرومیت از حقوق اجتماعی باشد از جمله شرایط انتخاب شوندگان هیئت‌مدیره نظام پرستاری شهرستان‌ها است.
مدیر پرستاری دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بیان کرد: عدم سابقه محکومیت که منجر به محرومیت از حقوق اجتماعی باشد، عدم سابقه محکومیت از هیئت‌های رسیدگی به تخلفات سازمان نظام پرستاری که منجر به محرومیت از عضویت در سازمان نظام پرستاری باشد، عدم سابقه محکومیت از هیئت‌های رسیدگی به تخلفات سازمان نظام پرستاری که منجر به محرومیت از عضویت در سازمان نظام پرستاری باشد و داشتن حداقل سه سال سابقه سکونت یا اشتغال در حوزه انتخابیه از دیگر شرایط انتخاب شوندگان هیئت‌مدیره نظام پرستاری شهرستان‌ها است.
وی افزود: عدم تجاهر به فسق و نداشتن فساد اخلاقی و مالی، التزام عملی به اسلام و پایبندی به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، عدم عضویت در هیئت‌های نظارت و اجرایی نیز از دیگر شرایط انتخاب شوندگان هیئت‌مدیره نظام پرستاری شهرستان‌ها است.
عباسی گفت: اقلیت‌های دینی شناخته‌شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران که تابع احکام دین اعتقادی خود می‌باشند مشروط به اینکه تجاهر به نقض احکام اسلامی را ننمایند نیز می‌توانند هیئت‌مدیره نظام پرستاری شهرستان‌ها ثبت‌نام کنند.
مدیر پرستاری دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خاطرنشان کرد: فتوکپی شناسنامه تمام صفحات دو نسخه، تصویر کارت عضویت معتبر در سازمان که برابر اصل شده باشد، ۶ قطعه عکس ۳×۴، گواهی مبنی بر سه سال سابقه سکونت یا اشتغال در حوزه انتخابیه با تأیید سازمان نظام پرستاری شهرستان مربوطه در شهرستان‌هایی که تاکنون نظام پرستاری نداشته‌اند با تأیید شبکه بهداشت و درمان شهرستان مربوطه و تکمیل فرم ثبت‌نام داوطلبین از
 مدارک لازم جهت ثبت‌نام داوطلبین در هیئت‌مدیره‌ها است.
 

انتهای پیام/ م.غ 1023

دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

کلمات کلیدی:
نظام.پرستاری     عبدالرسول.عباسی        

تاریخ بروز رسانی:   18 ارديبهشت 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >