در راستای ارائه خدمات باکیفیت به شهروندان؛
تجهیزات پیشرفته جدید برای بخش فوق تخصصی گوارش در بیمارستان شهدای خلیج‌فارس بوشهر خریداری شد

18 ارديبهشت 1398
رییس مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج‌فارس بوشهر گفت در راستای ارائه خدمات باکیفیت بیشتر به شهروندان مجموعه کامل و پیشرفته شامل ویدئو آندوسکوپی، کولونوسکوپی و گاستروسکوپی برای مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج‌فارس بوشهر خریداری شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج‌فارس بوشهر، دکتر عاطفه اسفندیاری گفت: با توجه به انجام اقدامات تشخیصی و درمانی در بخش فوق تخصصی گوارش و نیاز به‌روزرسانی تجهیزات، مجموعه کامل و پیشرفته شامل ویدئو آندوسکوپی، کولونوسکوپی و گاستروسکوپی برای مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج‌فارس خریداری شد.
ارائه کلیه اقدامات تشخیصی و درمانی آندوسکوپی و کولونوسکوپی با تعرفه دولتی
فوق تخصص گوارش مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج‌فارس بوشهر نیز گفت: در این مرکز کلیه اقدامات تشخیصی و درمانی آندوسکوپی و کولونوسکوپی با تعرفه دولتی برای کلیه اقشار جامعه انجام می‌شود.
دکتر مسعود طبیب بیان کرد: انواع اقدامات تشخیصی و درمانی از طریق ERCP از حدود 13 سال قبل در این مرکز انجام می‌شده و از حدود 5 سال قبل با ورود دستگاه آنتروسکوپ، بررسی کامل روده باریک در این مرکز انجام می‌شده است.
 فوق تخصص گوارش مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج‌فارس بوشهر افزود: با توجه به تعداد بسیار بالای مراجعه‌کنندگان و تفاوت تعرفه‌های آزاد و دولتی که باعث افزایش روزافزون تعداد مراجعین به این مرکز می‌شود، مسئله فرسودگی دستگاه‌های آندوسکوپی و همچنین ضرورت به‌روز کردن دستگاه‌های آندوسکوپی از نظر پیشرفت‌های روز در تجهیزات پزشکی نیاز مبرمی به خرید یک ست جدید و به‌روز کولونسکوپ و آندوسکوپ حس می‌شد.
دکتر مسعود طبیب بیان کرد: خوشبختانه با مساعدت رییس دانشگاه علوم پزشکی، معاونت درمان، رییس و مدیریت بیمارستان شهدای خلیج‌فارس بوشهر این امر در اردیبهشت‌ماه تحقق یافت.
انتهای پیام/ ر. ک -4070

دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

کلمات کلیدی:
تجهیزات.پزشکی     دکتر.عاطفه.اسفندیاری     دکتر.مسعود.طبیب     بیمارستان.خلیج.فارس    

تاریخ بروز رسانی:   18 ارديبهشت 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >