انجام موفقیت‌آمیز عمل جراحی تیروئید در بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان

5 خرداد 1398
متخصص جراح عمومی بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان گفت: عمل جراحی تیروییدکتومی به همت تیم جراحی بیمارستان امام خمینی (ره) با موفقیت انجام شد.

دکتر پیمان صدری در گفت‌وگو با روابط عمومی بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان گفت: این عمل جراحی بر روی خانم ۳۶ ساله‌ای انجام شد که دارای گره‌های بزرگ در هر دو قسمت غده تیروئید خود بود.
دکتر صدری با اشاره به مراحل تشخیصی انجام‌گرفته برای این بیمار افزود: با انجام آزمایش‌ها و بررسی‌های تخصصی صورت گرفته مشخص شد که این بیمار باوجود درمان‌های دارویی بهبود نیافته است.
وی با اشاره به اعتماد لازم بیمار به کادر درمانی بیمارستان امام خمینی (ره) خاطرنشان کرد: با بهره‌گیری از امکانات بیمارستان و انجام آزمایش‌های نهایی و سونوگرافی و حضور تیم مجرب جراحی بیمارستان، عمل جراحی آغاز و با موفقیت به پایان رسید.
متخصص جراح عمومی بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان تصریح کرد: بیمار بدون عوارض شایع و احتمالی جراحی تیروئید و باحال عمومی مطلوب از بیمارستان ترخیص شد.
دکتر صدری افزود: با یاری خداوند متعال، برای اولین بار عمل جراحی تیروییدکتومی در بیمارستان امام خمینی (ره) به انجام رسید که این موضوع زمینه اطمینان خاطر مجدد و بیش‌ازپیش مردم عزیز جنوب استان بوشهر به کادر درمانی بیمارستان کنگان را فراهم خواهد ساخت.
انتهای پیام/ م.ص – ۴۰۲۰

دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

کلمات کلیدی:
جراحی     تیرویید     دکتر.پیمان.صدری     بیمارستان.امام.خمینی     شهرستان.کنگان    

تاریخ بروز رسانی:   5 خرداد 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >