فرماندار شهرستان دیّر:
صنایع و پتروشیمی‌های مستقر در شهرستان دیّر پیوست زیست محیطی و سلامت ارایه دهند

8 خرداد 1398
فرماندار شهرستان دیّر گفت: صنایع و پیتروشیمی‌های مستقر در شهرستان دیّر در راستای کاهش نگرانی‌های مردمی پیوست‌های زیست محیطی و سلامت خود را ارایه دهند.

 کریم علی‌حسنی در اولین نشست شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان دیر در سال جاری با بیان اینکه تکنولوژی و صنایعی که در منطقه مستقر می‌شوند و تولیداتی که دارند برای کشور لازم است، اظهار داشت: پتروشیمی‌ها باید حداکثر پیوست‌های زیست محیطی و مراقبت از سلامت مردم را مدنظر قرار دهند.
وی با انتقاد از بی‌توجهی بعضی از ادارات به مصوبات شورای سلامت و تأخیر در عملیاتی شدن آنها تاکید کرد: نه تنها مصوبات شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان بلکه مصوبات سایر جلسات نیز باید اجرایی شده و نباید نسبت به قولی که به مردم داده‌ایم بی‌تفاوت باشیم.
 وی گفت: شرایط بهداشتی بازارهای هفتگی مطلوب نیست و شهرداری‌ها نسبت به جابه‌جایی و ساماندهی آن اقدام کنند.
فرماندار شهرستان دیّر با تاکید بر حل مسئله پسماند گفت: شهرداری دیّر باید هر چه زودتر نسبت به ساماندهی پسماند اقدام کند و محیط زیست نیز در مسئله پسماند در تمام شهرها ورود کرده و انتظار داریم هرچه زودتر این موضوع به سرانجام برسد.
علی‌حسنی با اشاره به بسیج ملی کنترل فشارخون گفت: همکاری تمامی دستگاه‌ها و نهادها در زمینه اجرای طرح بسیج کنترل فشار خون الزامی و وظیفه همگانی است.

انتهای پیام/ ح ن- 3050

دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

کلمات کلیدی:
نشست     شورای.سلامت     فرماندار     کریم.علی‌حسنی     شهرستان.دیر        

تاریخ بروز رسانی:   8 خرداد 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >