دبیر طرح تحول و نوآوری آموزش دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
نام‌نویسی دوره آموزشی دوساله پزشک خانواده در دانشگاه علوم پزشکی مجازی آغاز شد

8 خرداد 1398
دبیر طرح تحول و نوآوری آموزش معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: بر اساس دستورالعمل جدید دانشگاه علوم پزشکی مجازی و در ادامه اجرای بسته‌های طرح تحول و نوآوری در آموزش، نام‌نویسی برای دوره دوساله پزشک خانواده آغاز شد.

دکتر هدایت سالاری در گفت‌وگو با خبرنگار روابط عمومی و بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: یکی از بسته‌های مهم در طرح تحول آموزش مجازی یا آموزش از راه دور است.
عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با اشاره به صدور دستورالعمل‌های جدید برگزاری دوره‌های مجازی افزود: دوره مجازی پزشک خانواده در برخی از دانشگاه‌های کشور ارائه‌شده است.
دکتر سالاری خاطرنشان کرد: این دوره دوساله نیز مانند دیگر دوره‌ها شامل نام‌نویسی از متقاضیان، انتخاب واحد، دریافت محتوای آموزشی و امتحان پایان‌ترم و ارائه پایان‌نامه است.
وی با اشاره به انعقاد تفاهم‌نامه رسمی میان معاونت آموزشی و معاونت بهداشتی وزارت بهداشت در طراحی این دوره افزود: همه پزشکان عمومی که در سیستم بهداشت کشور فعال هستند یا هم‌اکنون در حال گذراندن دوره دستیاری پزشک خانواده می‌باشند قادر به شرکت در این دوره هستند.
دبیر طرح تحول و نوآوری آموزش معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خاطرنشان کرد: این دوره برای پزشکانی که رابطه استخدامی با دانشگاه علوم پزشکی ندارند نیز ارائه می‌شود و علاقه‌مندان به شرکت در دوره پزشک خانواده می‌توانند نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.
دکتر هدایت سالاری با اشاره به سودمند بود دوره آموزش مجازی پزشک خانواده گفت: یکی از مزایای این دوره ارتقاء مدیریت پزشکان در بیماری‌های شایع مناطق مختلف به‌ویژه مناطق روستایی و کاهش ارجاع بیماران به پزشک متخصص تا ۸۰ درصد است.
۲۰ خردادماه آخرین‌مهلت نام‌نویسی برای طرح مجازی پزشک خانواده
دکتر سالاری افزود: نام‌نویسی از متقاضیان شرکت در دوره مجازی پزشک خانواده از ابتدای خردادماه آغازشده و آخرین‌مهلت ثبت‌نام از داوطلبین بیستم خرداد است.
مراجعه به درگاه اینترنتی برای نام‌نویسی
دبیر طرح تحول و نوآوری آموزش معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تصریح کرد: پزشکان عمومی متقاضی شرکت در این دوره می‌توانند به آدرس اینترنتی دانشگاه علوم پزشکی مجازی با عنوان vums.ac.ir مراجعه و نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

انتهای پیام/م.پ-1025

دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

کلمات کلیدی:
پزشک.خانواده     معاونت.آموزشی     دکتر.هدایت.سالاری        

تاریخ بروز رسانی:   8 خرداد 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >