در آئینی با حضور استاندار؛
طرح بسیج ملی کنترل فشارخون در استان بوشهر آغاز شد/ گزارش تصویری

18 خرداد 1398
در آئینی با حضور استاندار، رئیس دانشگاه علوم پزشکی و تعدادی از مسؤولان استانی طرح ملی کنترل فشارخون در استان بوشهر آغاز شد.

استاندار بوشهر صبح شنبه در حاشیه آغاز طرح بسیج ملی کنترل فشارخون در استان بوشهر اظهار داشت: اجرای چنین طرح‌هایی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و باید همه دستگاه‌های اجرایی در این طرح مشارکت گسترده داشته باشند.
عبدالکریم گراوند با اشاره به اقدام ارزشمند وزارت بهداشت برای اجرای طرح بسیج ملی کنترل فشارخون خاطرنشان کرد: طرح بسیج ملی کنترل فشارخون یک حرکت پیشگیرانه است، بنابراین مردم استان به ویژه افراد تحت پوشش طرح از این فرصت استفاده کنند.
استاندار بوشهر بیان کرد: اقدام وزارت بهداشت حرکتی پسندیده است و همه مسؤولان و دستگاه‌های اجرایی برای حضور در این طرح پیشگام شوند و تلاش شوند بیشتر از سهم استان در طرح مذکور شرکت کنند.
وی اضافه کرد: کنترل فشارخون نقش مهمی در پیشگیری از بیماری‌های حادتر دارد و باید از این فرصت خوبی که وزارت بهداشت فراهم کرده استفاده شود.
گراوند تصریح کرد: رسانه ملی در انجام این حرکت همراهی لازم داشته باشد و این اقدام را به یک کار فرهنگی تبدیل کند و اطلاع‌رسانی مناسبی در این مورد صورت گیرد.

انتهای پیام/م.غ 1023
دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

کلمات کلیدی:
فشار.خون     استاندار     معاونت.بهداشتی     عبدالکریم.گراوند        

تاریخ بروز رسانی:   18 خرداد 1398

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >