اختصاص بیش از 77 میلیارد ریال اعتبار به حوزه بهداشت و درمان شهرستان دیّر

20 خرداد 1398
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر از اختصاص بیش از 77 میلیارد ریال اعتبار به حوزه بهداشت و درمان این شهرستان خبر داد.

احمد آخوندی در حاشیه نشست کمیته برنامه‌ریزی شهرستان دیّر در جمع خبرنگاران گفت: از مهم‌ترین حوزه‌های نیازمند توجه در شهرستان دیّر حوزه بهداشت و درمان است که خوشبختانه با نگاه ویژه فرماندار دیّر و پشتیبانی مجموعه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر امسال اعتبارات خوبی برای صرف در این حوزه در نظر گرفته‌شده است.
وی افزود: از محل اعتبارات سفر اسفندماه سال گذشته ریاست جمهوری و همچنین کمیته برنامه‌ریزی شهرستان دیّر، درمجموع 77 میلیارد و 500 میلیون ریال اعتبار برای حوزه بهداشت و درمان این شهرستان در نظر گرفته شد.
وی اضافه کرد: از مجموع اعتبار در نظر گرفته‌شده 60 میلیارد ریال مربوط به سفر ریاست‌جمهور و 17 میلیارد و 500 میلیون ریال آن مربوط به کمیته برنامه‌ریزی است که برای توسعه، تکمیل و تجهیز 11 پروژه بهداشتی و درمانی نیمه‌تمام در شهرستان دیّر اختصاص یافت.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر با اشاره به پروژه‌های عمرانی حوزه تحت پوشش گفت: بیمارستان امام هادی (ع) دیّر یکی از پروژه‌های مهم حوزه درمان این شهرستان است که در سفر ریاست جمهوری اعتبار 60 میلیارد ریالی برای آن در نظر گرفته شد.
وی افزود: ساختمان شبکه بهداشت و درمان که در کنار ساختمان قدیم آن در سه‌طبقه در حال ساخت است از دیگر پروژه‌های مهم حوزه بهداشت است که در تلاش هستیم تا هفته دولت امسال تکمیل و به بهره‌برداری برسد.
آخوندی تصریح کرد: اورژانس 115 جاده‌ای درود احمد، پانسیون پزشکان مرکز خدمات جامع سلامت آبدان و پانسیون 10 واحدی پزشکان شبکه دیّر از دیگر پروژه‌های حوزه بهداشت این شهرستان است که امیدواریم اعتبارات امسال به‌موقع و به‌صورت کامل تخصیص یابد.
انتهای پیام/ ح ن- ۳۰۵۰

دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

کلمات کلیدی:
نشست     کمیته.برنامه‌ریزی     احمد.آخوندی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دیر        

تاریخ بروز رسانی:   20 خرداد 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >