نجات جان مصدومان با دو پرواز بالگرد اورژانس ۱۱۵ در یک روز

10 تير 1398
رییس سازمان اورژانس ۱۱۵ استان بوشهر گفت: بالگرد اورژانس ۱۱۵ بوشهر برای نجات جان دو مصدوم در یک روز دوبار به پرواز درآمد.

دکتر عبدالرحیم دادجو در گفت‌وگو با روابط عمومی سازمان اورژانس ۱۱۵ بوشهر گفت: بالگرد اورژانس ۱۱۵ نخست برای نجات جان کودک ۹ ماهه‌ای که تنفسش براثر مشکلات ریوی دچار اختلال شده بود به پرواز درآمد تا این نوزاد را از شهرستان عسلویه برای دریافت درمان تخصصی به مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج‌فارس بوشهر انتقال دهد.
دکتر دادجو با اشاره به انجام دو پرواز متوالی بالگرد در یک روز افزود: دومین پرواز بالگرد اورژانس ۱۱۵ بوشهر برای انتقال بیمار ۵۰ ساله‌ای که در سانحه رانندگی دچار آسیب شدید از ناحیه مچ دست شده و از شهرستان عسلویه به بیمارستان شهدای خلیج‌فارس بوشهر منتقل شد بود صورت پذیرفت.
وی ادامه داد: پس از دریافت خدمات اولیه درمانی، به دلیل وضعیت بحرانی دست این بیمار ۵۰ ساله، عملیات انتقال وی به شیراز برای دریافت خدمات فوق تخصصی توسط بالگرد انجام شد.
رییس سازمان اورژانس ۱۱۵ استان بوشهر بیان کرد: در این مأموریت‌ها تیم عملیات پزشکی را حبیب شنبدی و خدارحم نویدکیا تشکیل داده و تیم پروازی نیز بر عهده کاپیتان بابایی و کاپیتان بهادری است.
انتهای پیام/ زن- ۵۰۰۰
 

دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

کلمات کلیدی:
بالگرد     دکتر.عبدالرحیم.دادجو     اورژانس115    

تاریخ بروز رسانی:   10 تير 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >