رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی خبر داد:
غربالگری بیش از 28 هزار نفر در طرح ملی کنترل فشارخون در شهرستان

22 تير 1398
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی گفت: بیش از 28 هزار نفر در طرح ملی کنترل فشارخون در شهرستان دشتی غربالگری شده‌اند.

دکتر اصغر بحرانی در گفتگو با روابط عمومی این شبکه گفت: بیش از 28 هزار نفر از جمعیت 41هزار نفری بالای 30سال شهرستان دشتی در طرح بسیج ملی کنترل فشارخون که از 27اردیبهشت لغایت 15تیرماه هم‌زمان با سراسر کشور برگزار شد غربالگری شده‌اند.
وی با اشاره به مشارکت 61درصدی افراد بالای 30سال شهرستان در این طرح  گفت: 195 نفر در بیش از 50 واحد بهداشتی درمانی و ایستگاه ثابت و سیار، کار اجرای طرح بسیج ملی کنترل فشارخون را در شهرستان دشتی بر عهده داشتند.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی با اشاره به اینکه بیش از 25 هزار نفر در بیمارستان، مراکز خدمات جامع سلامت و  خانه‌های بهداشت و بیش از 3 هزار نفر در ایستگاه‌های ثابت و سیار غربالگری شده‌اند افزود: کل جمعیت تحت پوشش خانه‌های بهداشت روستایی غربالگری شده‌اند که عملکرد بهورزان در این زمینه قابل‌تقدیر است.
دکتر بحرانی همچنین از فرماندار، امام‌جمعه و اقشار مختلف مردم و مسئولین شهرستان که در طرح بسیج ملی کنترل فشارخون همکاری و مشارکت داشتند تقدیر کرد.

انتهای پیام/ م ا- کد3040

دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

کلمات کلیدی:
غربالگری     فشار.خون     دکتر.اصغر.بحرانی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتی        

تاریخ بروز رسانی:   22 تير 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >