معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
دوران دانشجویی بهترین زمان برای تمرین مطالبه‌گری صحیح و قانونی است

23 تير 1398
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: از مهمترین مشکلاتی که می‌تواند بنیان جامعه‌ای را سست کند بی‌تفاوتی افراد است، دوران دانشجویی بهترین زمان برای تمرین مطالبه‌گری صحیح و قانونی است.

دکتر اکرم فرهادی در جلسه انتخاب دبیرکل شورای صنفی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با تاکید بر اهمیت وجود شورای صنفی در دانشگاه‌ها اظهار داشت: اعتماد به دانشجو و واگذاری امور صنفی آموزشی و رفاهی به آن‌ها اثرات مفید بلند مدتی دارد که مهم‌ترین آن ارتقای حس مسئولیت‌پذیری، کاهش فردگرایی و آگاهی به حقوق خود در جامعه است.
وی با ابراز خرسندی از عملکرد شورای صنفی دوره سابق، پیگیری مطالبات بجا مانده از صنف قبل و رفع ایرادات موجود را شروعی برای فعالیت شورای جدید، عنوان کرد.
در این جلسه که با حضور تمام اعضای شورای صنفی برگزار شد، زهرا ابراهیمی (دانشجوی رشته تغذیه) و فاطمه اژدهاکش (دانشجوی رشته پرستاری) کاندید دبیر کلی شورا شدند.
پس از انجام رای‌گیری و شمارش علنی آرا برای اولین بار در تاریخ شورای صنفی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر یک خانم به عنوان دبیر کل انتخاب شد.
فاطمه اژدهاکش دبیر خوابگاه پردیس ۲ به مدت ۱ سال عهده‌دار این مسولیت در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر شد؛ این شورا فعالیت خود را از مهر ۹۸  در قالب فرهنگی، آموزشی به منظور ارتقای کیفی و کمی هر دو حیطه آغاز خواهد کرد.
این جلسه با حضور معاون فرهنگی و دانشجویی، مدیر دانشجویی، مسئول برگزاری انتخابات شورای صنفی و اعضای جدید این شورا 15 تیرماه در سالن کنفرانس مجتمع اندیشه برگزار شد.
انتهای پیام/ 2050- ط.ت


کلمات کلیدی:
شورای.صنفی     معاون.دانشجویی.فرهنگی     دکتر.اکرم.فرهادی        

تاریخ بروز رسانی:   23 تير 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >