رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
باید شرایط برای حضور بیشتر دانشجویان در حوزه‌های اجتماعی فراهم شود/ گزارش تصویری

23 تير 1398
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: باید شرایط برای حضور بیشتر دانشجویان در حوزه‌های اجتماعی فراهم شود.

دکتر سعید کشمیری در جلسه تقدیر از اعضای شورای انضباطی بدوی و تجدیدنظر با حضور رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اظهار داشت: سرمایه‌گذاری اجتماعی بر روی دانشجویان لازم و ضروری است و کمیته انضباطی بخشی از فرآیند سرمایه‌گذاری اجتماعی است.
رییس دانشگاه و رییس شورای تجدیدنظر انضباطی علوم پزشکی بوشهر بیان کرد: فرآیند این سرمایه‌گذاری اجتماعی از ابتدای ورود دانشجویان شروع و با نوع برخورد تک به تک ارکان دانشگاه با دانشجویان شکل می‌گیرد.
وی همچنین با تأکید بر لزوم رویکرد تربیتی و پیشگیرانه افزود: رویکرد شورای انضباطی بدوی و تجدیدنظر دانشگاه با الهام از آیات قرآن کریم می‌بایست همراه با بشارت و انذار توأمان باشد.
معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز گفت: بیش‌ترین تلاش شورای انضباطی دانشگاه معطوف به پیشگیری از انجام تخلفات از طریق آگاهی بخشی به دانشجویان بوده است چون یکی از دلایل اصلی ارتکاب تخلفات توسط دانشجویان عدم آگاهی ایشان نسبت به عواقب و تنبیهات جرائم انضباطی می‌باشد.
دکتر اکرم فرهادی بیان داشت: در ادامه سیاست‌های شورای انضباطی مبنی بر آسیب‌شناسی و انجام اقدامات پیشگیرانه، شورای انضباطی در نظر دارد با ارائه بسته‌های آموزشی بیشتر به دانشجویان و والدین آنان، به ویژه در بدو ورود آن‌ها به دانشگاه، فضایی عاری از تخلفات را فراهم آورد.
معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و رییس شورای بدوی دانشجویان با اشاره به کاهش تخلفات درترم دوم امسال بیان کرد: شورای انضباطی در کنار فضاسازی فرهنگی اجرای دقیق قوانین انضباطی را در دستور کار خود قرار داده است.
نشست تقدیر از اعضای شورای انضباطی بدوی و تجدیدنظر با حضور رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد.
در این نشست اعضای سابق و کنونی شورای انضباطی بدوی و تجدیدنظر به ارائه راهکارهای مختلف جهت بهبود روند کاری شورای انضباطی پرداختند، سپس هدایایی به رسم یادبود توسط رییس دانشگاه به اعضا اهدا شد.

انتهای پیام/م.غ ۱۰۲۳

دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

کلمات کلیدی:
تقدیر     دکتر.سعید.کشمیری     شورای.انضباطی     دکتر.سعید.کشمیری     دکتر.اکرم.فرهادی    

تاریخ بروز رسانی:   23 تير 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >