برنامه‌های هفته جهانی شیر مادر در مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج‌فارس

14 امرداد 1398
به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج‌فارس بوشهر به مناسبت هفته جهانی شیر مادر، واحد ترویج تغذیه با شیر مادر بیمارستان با حمایت رییس این مرکز و مدیریت خدمات پرستاری برنامه‌های متنوعی در این راستا برگزار کرد.

رییس مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج‌فارس در حاشیه این برنامه‌ها گفت: این مرکز در راستای برنامه‌های بیمارستان دوستدار کودک، تمهیدات لازم برای اجرای هم‌اتاقی مادر و نوزاد و بهره‌گیری هرچه بیشتر نوزادان از شیر مادر را فراهم نموده که موجب دسترسی هرچه بهتر مادر به نوزاد خود شده است.
دکتر عاطفه اسفندیاری گفت: شیر مادر یک غذای طبیعی برای کودک است که تمام موارد غذایی مورد نیاز کودک را فراهم کرده و با درجه حرارت مناسب همیشه و در هر زمان برای نوزاد آماده است.
وی با اشاره به افزایش رابطه عاطفی بین مادر و کودک توسط شیر مادر، افزود: با مصرف شیر مادر احتمال ابتلا به بیماری در کودکان کاهش‌یافته و هزینه مراقبت‌های بهداشتی درمانی برای خانواده و جامعه را نیز کاهش می‌دهد.
به مناسبت هفته جهانی شیر مادر، با همت واحد ترویج تغذیه با شیر مادر مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج‌فارس بوشهر از مادران حاضر در بخش‌های اطفال این مرکز با حضور و حمایت رییس این مرکز، پزشکان و کارشناسان بخش‌های اطفال با تقدیم هدایایی تقدیر شد.

انتهای پیام/ ر.ک /4070

دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

کلمات کلیدی:
بیمارستان.دوستدار.کودک     برنامه‌های.شیر.مادر     ترویج.تغذیه.با.شیر.مادر     حمایت     بیمارستان.شهدای.خلیج.فارس.بوشهر     مرکز.آموزشی.درمانی    
دکتر.عاطفه.اسفندیاری        

تاریخ بروز رسانی:   14 امرداد 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >