به همت شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان؛
خدمات رایگان بهداشتی و درمانی در روستای میانلو شهرستان کنگان ارائه شد

27 امرداد 1398
به مناسبت دهه امامت و ولایت و در آستانه عید سعید غدیر و به همت شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان، خدمات رایگان پزشکی، دندان‌پزشکی، مامایی، تغذیه و روانشناسی در روستای میانلو این شهرستان ارائه شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان، معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان در حاشیه برگزاری اردوی جهادی این شبکه بهداشت و درمان اظهار داشت: به مناسبت دهه امامت و ولایت و در آستانه عید سعید غدیر خدمات رایگان پزشکی، دندان‌پزشکی باهدف ارتقای سلامت بهداشت دهان و دندان و ویزیت و درمان رایگان بیماران و خدمات مامایی و روانشناسی نیز باهدف محرومیت‌زدایی و ارائه خدمات بهداشتی، درمانی به مناطق کم برخوردار در روستای میانلو شهرستان کنگان ارائه شد.
فاطمه آهوخوش بیان کرد: عدالت در دسترسی به خدمات سلامت حق مردم است و شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان تلاش دارد سمت‌وسوی خدمات را به مناطق دور از دسترس و صعب‌العبور ببرد و به مردم این مناطق خدمت‌رسانی کند.
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان گفت: هدف از برگزاری این اردوی جهادی اجرای منویات مقام معظم رهبری و خدمت‌رسانی به مناطق کم برخوردار بوده است.
گروه جهادی شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان به مناسبت دهه امامت و ولایت و در آستانه عید سعید غدیر به روستای محروم میانلو از توابع شهرستان کنگان اعزام شدند.

انتهای پیام/ م.س-۳۰۷۰

دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

کلمات کلیدی:
دهه.امامت     خدمات.رایگان     معاون.بهداشتی     فاطمه.آهوخوش     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.کنگان    

تاریخ بروز رسانی:   27 امرداد 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >