استاندار بوشهر:
دانشگاه علوم پزشکی بوشهر پروژه‌های زیادی را در کمترین زمان به بهره‌برداری رسانده است

6 شهريور 1398
استاندار بوشهر گفت: در سالی که دولت به دلیل تحریم‌های ظالمانه وضعیت مطلوبی از نظر نقدینگی نداشته، دانشگاه علوم پزشکی بوشهر پروژه‌های بسیاری را در کمترین زمان ممکن به بهره‌برداری رسانده و تقدیم مردم کرده است.

عبدالکریم گراوند در آیین بهره‌برداری از مرکز خدمات جامع سلامت پهلوانکشی تنگستان اظهار داشت: در اولویت قرار دادن پیشگیری بر درمان، موجب جلوگیری از بروز بسیاری از بیماری‌ها و کاهش مراجعه مردم به مراکز درمانی و بیمارستان‌ها خواهد شد و این رویکرد هزینه‌های تحمیلی به خانواده‌ها و دولت را نیز در حد قابل‌توجه ای کاهش خواهد داد.
وی تصریح کرد: دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در هفته دولت در تمامی شهرستان‌ها پروژه‌هایی را به بهره‌برداری رسانده و این نشانده توجه وزارت بهداشت به زیرساخت‌های حوزه سلامت در جامعه است.
گراوند اظهار داشت: نکته قابل‌توجه، تلاش مسئولین دانشگاه علوم پزشکی در کاهش میانگین عمر بناهای بهداشتی و درمانی در استان است که با پشتکار توانسته‌اند در سالی که دولت به دلیل تحریم‌های ظالمانه وضعیت مطلوبی از نظر نقدینگی نداشته، دانشگاه علوم پزشکی بوشهر پروژه‌های بسیاری را در کمترین زمان ممکن به بهره‌برداری رسانده و تقدیم مردم کرده است.
مرکز خدمات جامع سلامت پهلوانکشی تنگستان با زیربنای ۳۱۱ مترمربع و اعتبار ۱۲ میلیارد ریال، از محل اعتبارات استانی و اعتبارات متمرکز وزارت بهداشت، بر اساس تفاهم‌نامه که بین استانداری بوشهر و وزارت بهداشت درمان و علوم پزشکی منعقد شد ساخت، تجهیز و به بهره‌برداری رسید.
انتهای پیام / ن.ا 3010


دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

کلمات کلیدی:
بهره‌برداری     استاندار     عبدالکریم.گراوند     شهرستان.تنگستان        

تاریخ بروز رسانی:   6 شهريور 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >