رئیس شبکه بهداشت و درمان تنگستان:
بهورزان با تلاش و کوشش خود پیام‌آور سلامت برای جامعه هستند

12 شهريور 1398
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان گفت: بهورزان با تلاش و کوشش خود پیام‌آور سلامت برای جامعه هستند.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تنگستان، مهندس عادل مقدس در جمع بهورزان شهرستان تنگستان گفت: مردم ایران رشادت و از خود گذشتگی شما را که با تحمل همه سختی‌ها در کنترل بسیاری از بیماری‌ها کوشا بودید فراموش نمی‌کنند.
مهندس مقدس تصریح کرد: بخش عظیمی از سلامت جامعه مدیون صرف جوانی کسانی است که با قبول کسوت بهورزی در راه عدالت در سلامت گام برداشتند و راهنما و راه گشای مسیر ارتقاء سلامت در جامعه بوده و هستند.
رئیس شبکه بهداشت و درمان تنگستان خاطرنشان کرد: اگر امروز نگاه‌ها و تعاریف سلامتی ابعاد دیگری را نیز مدنظر قرار می‌دهد و آن را به عنوان یک هدف در جامعه معرفی می‌کند به این دلیل است که بهورزان بخش عظیمی از مسائلی که به عنوان یک معضل، سلامت مردم را تهدید می‌کرد، حل کرده‌اند.
مقام مسئول بهداشت و درمان در تنگستان بیان داشت: بهورزان در خانه‌های بهداشت با آموزش سلامت، مردم را در حوزه سلامت آگاه، با انجام واکسیناسیون آنان را در برابر بیماری‌ها مقاوم و به عنوان تنها نماینده و مرجع وزارت بهداشت در روستاها، همواره یار، مددکار و پرستار مردم در جهت پیشگیری از بیماری‌ها بوده‌اند.
مهندس عادل مقدس اظهار داشت: امروزه نیز هنوز این قشر تلاش‌گر در حوزه بهداشت به عنوان خط مقدم وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حال انجام وظیفه است و مسئولیت خطیر خدمت به مردم در حوزه سلامت را به دوش می‌کشد.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان خاطرنشان کرد: در حال حاضر ۳۹ خانه بهداشت در شهرستان تنگستان وجود دارد که ۷۷ بهورز در آن مشغول به خدمت به مردم هستند.

انتهای پیام/ ن.ا ۳۰۱۰

دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

کلمات کلیدی:
بهورز     روز.بهورز     مهندس.عادل.مقدس     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.تنگستان        

تاریخ بروز رسانی:   12 شهريور 1398

تعداد بازدید:   ۳

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >