برگزاری آیین سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین (ع) در دفتر نهاد مقام معظم رهبری/ گزارش تصویری

17 شهريور 1398
آیین سوگواری شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) همزمان با فرارسیدن ایام تاسوعا و عاشورای حسینی در دفتر مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر برگزار شد.

این مراسم با حضور روسا، معاونین و مسئولین دانشگاهی استان بوشهر با قرائت زیارت عاشورا آغاز شد و در ادامه حضرت آیت‌الله صفایی بوشهری به بیان سخنرانی با موضوع دوستی و محبت به امام حسین (ع) پرداخت.
آیت‌الله صفایی بوشهری در بخشی از سخنان خود با اشاره به نقش و تأثیر دوستی با اهل‌بیت علیهم‌السلام در زندگی گفت: علاقه و محبت میان محبان امام حسین (ع) پیوندی است که به شکل روزافزون گسترش پیدا می‌کند.
آیت‌الله صفایی بوشهری بابیان ویژگی‌های محب و محبوب در ادبیات فارسی گفت: انسان موجودی است که بامحبت جذب می‌شود و به فرموده پیامبر گرامی اسلام محبت امام حسین (ع) مایه محبوبیت انسان در نزد پروردگار است.
وی خاطرنشان کرد: محبان حسینی باید با تمام وجود درراه امام حسین (ع) گام بردارند.
نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه شهر بوشهر در ادامه با ذکر مصیبت شهادت حضرت علی‌اکبر (ع)، معنویت این مجلس را دوچندان نمود.
 آیین سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و یاران باوفای ایشان با حضور نماینده ولی‌فقیه در استان بوشهر، روسا، معاونین، مدیران دانشگاه‌ها، مسئولین دفاتر نهاد رهبری و جمعی از مسئولین استانی و باهمت مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد.
شما را به دیدن گزارش تصویری این مراسم دعوت می‌نماییم.
انتهای پیام/م.پ-1025

دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

کلمات کلیدی:
عزاداری     تاسوعا     عاشورا     امام.حسین     نهاد.رهبری     دانشگاه.علوم.پزشکی.بوشهر    
آیت.الله.صفایی.بوشهری     امام.جمعه.بوشهر    

تاریخ بروز رسانی:   17 شهريور 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >