فرماندار شهرستان دیّر:
هدایت خیرین به سمت حوزه سلامت نیاز به فرهنگ‌سازی دارد

1 مهر 1398
فرماندار شهرستان دیّر گفت: حوزه سلامت نیازمند مشارکت مردمی و خیرین بوده که باید در این خصوص فرهنگ‌سازی شود.

کریم علی‌حسنی در نشست شورای خیرین سلامت شهرستان دیّر با اشاره به نقش سازمان‌های مردم نهاد و تشکل‌های مردمی گفت: سازمان‌های مردم نهاد و تشکل‌های مردمی در پیشبرد اهداف دولت‌ها در بخش‌های مختلف اجتماعی، فرهنگی، عمرانی و بهداشتی نقش موثری داشته و هدایت نیات خیرین به سمت نیازمندی‌های جامعه باعث توسعه حوزه‌های مختلف جامعه می‌شود.
وی افزود: توسعه این تشکل‌ها و مشارکت آن‌ها در اقدامات مختلف در سطح جامعه به عنوان یکی از شاخص‌های مهم رشد و توسعه و از سرمایه‌های مهم اجتماعی جامعه محسوب می‌شود.
فرماندار شهرستان دیّر با اشاره به اقدامات مؤثر دولت تدبیر و امید در بخش بهداشت و درمان خاطر نشان کرد: دغدغه‌ها و پیگیری‌های دولت در این خصوص و تلاش و اهتمام وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در راه بهبود شاخص‌های بهداشت و درمان کشور موضوع مهمی است که بر هیچ کس پوشیده نیست.
علی‌حسنی با اشاره به اقدامات مطلوب و رضایت‌بخش انجام‌شده در شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر گفت: بهبود وضعیت مراکز و خانه‌های بهداشت و اجرای پروژه‌های عمران سلامت در این شهرستان نتیجه اهتمام، برنامه‌ریزی و پیگیری مسئولین مربوطه است.
وی گفت: حوزه سلامت یکی از حوزه‌هایی است که نیازمند مشارکت مردمی و خیرین بوده و باید در این خصوص فرهنگ‌سازی شود.
مدیرعامل مجمع خیرین سلامت استان بوشهر با تقدیر از پیگیری‌های رییس شبکه بهداشت و درمان در خصوص تشکیل شورای خیرین در شهرستان دیّر گفت: مجمع خیرین سلامت دارای ماهیت غیرسیاسی، غیرانتفاعی و غیردولتی است.
عباس تبرکی با اشاره به هدف از تشکیل شورای خیرین سلامت در شهرستان‌ها گفت: هدف از تشکیل این شورا در شهرستان‌ها جذب و هدایت خیرین به سمت حوزه سلامت و کمک به تقویت و توسعه زیرساخت‌های این حوزه است.

انتهای پیام/ ح ن- 3050
دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

کلمات کلیدی:
نشست     خیرین.سلامت     فرماندار     کریم.علی‌حسنی     شهرستان.دیر    

تاریخ بروز رسانی:   1 مهر 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >