پیام تبریک معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به مناسبت روز جهانی بهداشت محیط

3 مهر 1398
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر در پیامی فرا رسیدن چهارم مهر، روز جهانی بهداشت محیط را تبریک گفت.

متن پیام وی به شرح زیر است:
" بسمه تعالی
سلامت انسان به عنوان محورِ توسعه پایدار از جمله مواردی است که امروزه فکرِ سیاستمداران و مسئولان کشورهای مختلف خصوصاً دست‌اندرکاران بخش بهداشت را به خود مشغول نموده است. به همین دلیل است که تمامی عوامل تأثیرگذار بر سلامت به دقت موردتوجه و پیگیری مسئولان و برنامه‌ریزان بخش سلامت است.
 بازرسان بهداشت محیط یکی از گروه‌های تأثیرگذار در کنترل عوامل زیان‌آور مؤثر بر سلامت انسان در جامعه می‌باشند.
روز ۴ مهرماه " روز جهانی بهداشت محیط " نام گرفته است، اعلام مناسبت مذکور فرصت مغتنمی است تا با بیان اهمیت و جایگاه بسیار مهم بهداشت محیط و سهم آن در تحقق توسعه پایدار، بر مشارکت مردم و همراهی مجموعه نهادهای بخش خصوصی و حاکمیتی و اجرایی تأکید شود.
 این روز از طرفی فرصتی است تا با بازنگری و نگاه مجدد به توانمندی‌ها، دستاوردها و انتظارات موجود برای پاسخگویی منطقی و شایسته به نیازهای مردم، باز توانی مضاعف و در قالب یک برنامه منسجم و کلان همراه با سایر دستگاه‌های مسئول در مسیر تحقق سلامت مردم گام برداریم.
روز جهانی بهداشت محیط، همواره یادآور تلاش‌های شبانه‌روزی خدمت‌گزاران این عرصه در نظام سلامت است که سختی‌های این حرفه را به جان خریده و برای توسعه سلامت در جامعه از هیچ کوششی فروگذار نکرده‌اند.
اینجانب ضمن عرض تبریک روز جهانی بهداشت محیط به همکاران فعال در این حوزه، توفیق و سربلندی در خدمت به جامعه را برایشان از درگاه خداوند متعال خواستارم.
انتهای پیام/ م.ب ۲۰۲۰

دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

کلمات کلیدی:
پیام.تبریک     معاون.بهداشتی     روز.جهانی.بهداشت‌محیط     دکتر.عبدالمحمد.خواجه‌ئیان        

تاریخ بروز رسانی:   3 مهر 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >