با حضور معاون وزیر بهداشت؛
خوابگاه پسرانه پردیس ۳ دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افتتاح شد

4 مهر 1398
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از افتتاح خوابگاه پسرانه پردیس ۳ دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با حضور سید کامل تقوی نژاد معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت و مسئولان استانی خبر داد.

دکتر سعید کشمیری در آیین افتتاح خوابگاه پسرانه پردیس ۳ دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اظهار داشت: خوابگاه پردیس ۳ دارای ظرفیت ۲۴۰ نفر با ۴۰ اتاق است و زیربنای این خوابگاه دانشجویی هزار و ۶۵۰ مترمربع بوده و ساخت آن از سال ۹۶ آغازشده است.
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر بیان کرد: افزایش ظرفیت و بهسازی وضعیت اسکان دانشجویان در خوابگاه‌های دانشجویی جزو اولویت‌ها و در دستور کارهای اصلی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر است.
دکتر کشمیری افزود: اسکان دانشجویان در خوابگاه‌های دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به سه طریق اسکان در خوابگاه مشارکتی، ملکی و استیجاری صورت می‌پذیرد که با توجه به تعداد بالای دانشجویان متقاضی، احتمال افزایش ظرفیت در سال تحصیلی جاری بوده و این موضوع از اولویت‌های دانشگاه است.
وی با بیان اینکه پروژه خوابگاهی خیر ساز ۱۵ خرداد نیز تا مهرماه ۱۳۹۹ با ظرفیت ۳۵۰ نفر تحویل داده خواهد شد و ظرفیت خوابگاهی دانشگاه افزایش می‌یابد.
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر خاطرنشان کرد: خوابگاه پسرانه پردیس ۳ دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در مدت ۱۵ ماه و از محل تأمین اعتبار تهاتر اموال اعتبار ساخت شده است که اعتبار ساخت و تجهیز آن ۶۰ میلیارد ریال بوده است.
انتهای پیام/م.غ ۱۰۲۳

دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

کلمات کلیدی:
افتتاح     خوابگاه.پسرانه.پردیس     معاون.وزیر     دکتر.سعید.کشمیری        

تاریخ بروز رسانی:   5 مهر 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >