معاون وزیر بهداشت؛
تمام تلاش خود را جهت ارتقا خدمات بهداشتی و درمانی استان بوشهر به کار می‌بندیم/ گزارش تصویری

4 مهر 1398
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت گفت: تمام تلاش خود را جهت ارتقا خدمات بهداشتی و درمانی در استان بوشهر به کار می‌بندیم.

سید کامل تقوی‌نژاد در نشست هیات رییسه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: استان بوشهر گلوگاه بسیاری از بخش‌های استراتژیک نظام بوده و باید بیشتر از آن حراست و نگهبانی کنیم.
وی تصریح کرد: وزارت بهداشت برنامه‌های مهمی جهت برقراری عدالت اجتماعی و کاهش پرداختی از جیب مردم دارد و تلاش شده تا مناطق کمتر برخوردار از مواهب نظام جمهوری اسلامی در بخش سلامت به‌خوبی برخوردار شوند.
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت بیان داشت: تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا پروژه‌هایی که نیمه‌تمام مانده را اولویت‌بندی کرده و در کوتاه‌ترین زمان ممکن به مرحله بهره‌برداری برسانیم.
تقوی‌نژاد اظهار داشت: برخی شاخص‌ها در استان بوشهر نسبت به شاخص‌های کشوری پایین‌تر از میانگین است که باید در تامین بودجه به آن‌ها توجه شده تا به استانداردهای وزارت بهداشت نزدیک شود.
وی عنوان داشت: باید ترتیبی اتخاذ شود تا از شرایط و امکانات موجود در دانشگاه بهترین استفاده را کرده و از همین منابع موجود بهره ببریم.
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت گفت: با تمام وجود به موشکافی عمیق‌تر و دقیق‌تر مسائل و مشکلات دانشگاه پرداخته، همچنین سعی خواهیم کرد تا مطالب مطرح‌شده را در شورای معاونین وزارت بهداشت انعکاس دهیم تا سفر ما به استان بوشهر مایه خیروبرکت قرار گیرد.
 تقوی‌نژاد تصریح کرد: تمام تلاش خود را به کار خواهیم بست تا از منابعی که در وزارت بهداشت وجود دارد استفاده کرده تا پروژه‌های بهداشتی و درمانی نیمه‌تمام هر چه زودتر به اتمام رسیده و مورد بهره‌برداری قرار گیرند.

جلسه هیات رییسه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با حضور سید کامل تقوی‌نژاد معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، سیدکمال‌الدین ‌شهریاری نماینده مردم شهرستان‌های دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی، رییس دانشگاه و معاونین دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در سالن ابن سینای این دانشگاه برگزار شد.
گفتنی است سفر معاون وزیر بهداشت به‌منظور بررسی مسائل و مشکلات دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در بخش‌های مختلف ازجمله بررسی پروژه‌های عمرانی، وضعیت نیروی انسانی، مسائل مرتبط با بودجه و امور مالی، افتتاح و آغاز عملیات پروژه‌های بهداشتی درمانی صورت گرفته است.

انتهای پیام/ م.ف1024

دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

کلمات کلیدی:
نشست     هیات.رییسه     معاون.وزیر     سیدکامل.تقوی‌نژاد    

تاریخ بروز رسانی:   5 مهر 1398

تعداد بازدید:   ۳

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >