رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه:
مؤلفه‌های امنیت غذایی در زنجیره سلامت مردم باید جدی گرفته شود

9 مهر 1398
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه گفت: مؤلفه‌های امنیت غذایی نقش تعیین‌کننده در تضمین کیفیت زیستی و سلامت مردم دارد که باید از سوی همه جدی گرفته شود.

جاسم زارعی در آیین تجلیل از کارکنان فوریت‌های پزشکی و اورژانس ۱۱۵ و بازرسان بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه اظهار داشت: پرسنل فوریت‌های پزشکی و اورژانس ۱۱۵ و بازرسان بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان به عنوان خط مقدم بهداشت و درمان هستند که با تلاش‌های خستگی‌ناپذیر و مستمر خود سلامتی را برای مردم به ارمغان آورده‌اند.
وی با بیان اینکه خدمات ارزنده‌ای در راستای تأمین امنیت غذایی سلامت مردم شهرستان ارائه‌شده است تصریح کرد: در عرصه کنترل و بازرسی بهداشتی از صنوف مواد غذایی، اماکن عمومی، آب و فاضلاب و دیگر فعالیت‌های مرتبط در زمینه سلامت محیط و کار که خدمات ارزنده و بی‌بدیلی در راستای تأمین امنیت غذایی، بهداشت فردی و عمومی به مردم محسوب می‌شود و همچنین در زمینه فوریت‌های پزشکی در سطح شهرستان در سالیان اخیر خوب عمل شده است.
زارعی با اشاره به فعالیت مرکز اورژانس ۱۱۵ شهرستان عسلویه گفت: ۵۳۸ مأموریت در شش‌ماهه اول سال ۹۸ انجام‌شده که ۱۶۸ مأموریت ترافیکی و ۳۷۰ مأموریت غیر ترافیکی بوده است.
 رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه اظهار داشت: به لحاظ اهمیت و حساسیت کار این دو قشر، ممکن است گله‌مندی‌ها یا اعتراضات غیر کارشناسانه از جانب بعضی از افراد مطرح شود که این امر بدیهی است و همکاران نباید خدای ناخواسته در این زمینه دلسرد شوند.
در آئینی به مناسبت روز جهانی بهداشت محیط و روز فوریت‌های پزشکی و اورژانس ۱۱۵ با حضور رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه و معاونین وی از بازرسان بهداشت محیط و کارکنان فوریت‌های پزشکی و اورژانس ۱۱۵ شهرستان تقدیر شد.
در این آیین با اهدای لوح سپاس از کارکنان فوریت‌های پزشکی و اورژانس ۱۱۵ و بازرسان بهداشت محیط شهرستان عسلویه تجلیل شد.
انتهای پیام/ ع.م- ۳۰۹۰

اخبار دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در کانال اطلاع رسانی ما دنبال کنید

https://chat.whatsapp.com/EY7jegBw69PIpld7SHn6wN

 


کلمات کلیدی:
تجلیل     امنیت.غذایی     جاسم.زارعی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.عسلویه    

تاریخ بروز رسانی:   9 مهر 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >