آیین معارفه دانشجویان جدیدالورود دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد/ گزارش تصویری

16 مهر 1398
آیین معارفه دانشجویان جدیدالورود دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد.

رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در جمع دانشجویان ورودی سال ۹۸ گفت: نسل جوان و دانشجویان حاضر آینده‌سازان این مملکت بوده و در سال‌های آینده تمامی مدیران و مسئولین کشور از دل دانشجویان بیرون می‌آیند.
دکتر سعید کشمیری به دانشجویان تاکید کرد: باید برای خود هدف تعیین کرده، روی هدف خود متمرکز شده و برای رسیدن به اهدافتان برنامه‌ریزی کنید.
وی با اشاره به اینکه باید ادامه مسیر موفقیت را با تعیین اهداف طی کنید بیان داشت: مسئولین دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تمام تلاش خود را به کار خواهند بست تا در رسیدن شما به اهداف عالیه آموزشی همراهتان بوده و بتوانند دغدغه‌های شما را کاهش دهند.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تصریح کرد: دانشجویان صاحبان اصلی دانشگاه بوده و همواره در برنامه‌ریزی‌ها مورد مشورت مدیران قرار می‌گیرند.
دکتر کشمیری خاطرنشان کرد: اساس کار در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر این است که سعی کنیم بخشی از کارها را بر دوش دانشجویان گذاشته و آنان را در تصمیم‌گیری شریک کنیم.
وی اظهار داشت: دانشجویان باید به مسئولیت‌های اجتماعی خود بسیار فکر کرده، از فرصتی که برای آنان به وجود آمده استفاده کنند و با بهره‌گیری از امکانات موجود بتوانند بیشترین پیشرفت را داشته باشند.
تفکر و اخلاق از اصول مهم دوران دانشجویی است
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: تفکر و اخلاق از اصول بسیار مهم دوران دانشجویی بوده زیرا دانشجویان از مرحله دانش‌آموزی وارد مرحله‌ای شده‌اند که جدی‌تر از سال‌های تحصیلی گذشته بوده و باید با تفکر و اخلاق‌مداری ادامه این مسیر را با جدیت بیشتری طی کنند.
دکتر کشمیری ضمن تاکید به دانشجویان بر حفظ سلامت جسمی و روحی خود افزود: سعی کنید حرفه خود را به‌خوبی فراگرفته و از آن به بهترین نحو ممکن برای ارائه خدمات به مردم استفاده کنید.
وی تصریح کرد: هیچ‌گاه رشته تحصیلی و حرفه خود را کوچک ندانسته و همواره خود را در هر مقطع و رشته تحصیلی در قبال خانواده، والدین و افراد جامعه مسئول بدانید.

انتهای پیام/ م.ف۱۰۲۴

اخبار دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در کانال اطلاع رسانی ما دنبال کنید

https://chat.whatsapp.com/EY7jegBw69PIpld7SHn6wN

 


کلمات کلیدی:
معارفه     دانشجویان.جدیدالورود     دکتر.سعید.کشمیری     معاونت.دانشجویی.فرهنگی    

تاریخ بروز رسانی:   16 مهر 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >