معاون دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت:
دانشجویان باید در تمامی شرایط برای رسیدن به موفقیت‌های بیشتر تلاش کنند

17 مهر 1398
معاون دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: دانشجویان باید در تمامی شرایط برای رسیدن به موفقیت‌های بیشتر تلاش کنند.

حجت‌الاسلام سیدعبدالجلیل حسینی در آیین معارفه دانشجویان جدیدالورود سال98 افزود: یکی از مباحث مهم که می‌بایست دانشجویان به آن دقت داشته باشند شکرگزار بودن است که در ادبیات دینی ما هم به آن توجه زیادی شده است.
وی تصریح کرد: ما در زندگی نعمت‌های فراوانی مانند پدر و مادر خوب، سلامتی و اساتید مختلفی که به ما علم و دانش را تعلیم داده‌اند داشته‌ایم و این‌ها نعمت‌هایی هستند که نسبت به آن‌ها بی‌توجه یا کم‌توجه هستیم.
معاون دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بیان داشت: شکر به ما داشته‌هایمان را یادآور شده و این یادآوری حس آرامش و خرسندی از زندگی به ما عنایت می‌کند.
حجت‌الاسلام حسینی اظهار داشت: انسانی که شاکر بوده، نعمت‌ها و داشته‌هایش را دیده، از زندگی مأیوس نشده و به آینده امیدوار است انسانی است که همواره برای زندگی خود برنامه‌ریزی می‌کند.
وی به دانشجویان تاکید کرد: از هم‌اکنون برای سال‌های پیش روی تحصیلی آماده‌شده و با شکر نعمت حضور در فضای دانشگاه، هم نسبت به نعمت‌ها شکرگزار بوده و هم به آینده امیدوار باشید و در جهت به‌دست آوردن نعمت‌های دیگر تلاش وافر به خرج دهید.
حجت‌الاسلام حسینی با اشاره به اینکه دانشجو تماشاچی نیست عنوان داشت: دانشجو یعنی کسی که امیدوار بوده، برای آینده خود برنامه داشته و خود را نسبت به مسائل مختلف دانشگاه، شهر و کشور مسئول می‌داند.

انتهای پیام/ م.ف1024

اخبار دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در کانال اطلاع رسانی ما دنبال کنید

https://chat.whatsapp.com/EY7jegBw69PIpld7SHn6wN

 


کلمات کلیدی:
معارفه     دانشجویان.جدیدالورود     دفتر.نهاد     حجت‌الاسلام.سیدعبدالجلیل.حسینی        

تاریخ بروز رسانی:   17 مهر 1398

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >