به مناسبت روز جهانی کودک؛
مهرواره‌های بازی‌های بومی و محلی در شهرستان عسلویه برگزار شد

22 مهر 1398
به مناسبت روز جهانی کودک مهرواره‌های بازی‌های بومی و محلی در شهرستان عسلویه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه، رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه در حاشیه برگزاری فعالیت‌های روز جهانی کودک ضمن نکوداشت و تکریم کودکان شهرستان عسلویه عنوان کرد: ۱۶ مهرماه همه‌ساله به نام روز کودک مزین شده که در روزشمار این هفته شعار کودک، صلح، بازی و نشاط معرفی‌شده است.
جاسم زارعی افزود: شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه به منظور بزرگداشت مقام کودکان بازی‌های بومی محلی با رویکرد "کودکان امروز سالمندان فردا " و با همکاری شهرداری چاه مبارک برگزار کرده که با استقبال بی‌نظیر کودکان و سالمندان مواجه شد.
وی تصریح کرد: کودکان آینده‌سازان این جامعه هستند که باید به سلامتی و آموزش آن‌ها در امر بهداشت و پیشگیری از بیماری‌ها، فعالیت‌های اثربخشی صورت گیرد.
زارعی با حضور در محل برگزاری مهرواره های بزرگداشت کودک در شهرهای چاه مبارک و نخل تقی از کلیه دست‌اندرکاران ادارات، نهادها، ارگان‌ها و کارکنان حوزه سلامت شهرستان از تلاش‌ها و زحمات صورت گرفته تقدیر کرد و گفت: از سال ۹۵ تاکنون بیش از ۳۹۰ هزار خدمت به گروه سنی کودکان ارائه‌شده است.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه بیان کرد: از اجرایی شدن طرح تحول سلامت ۹۹ درصد کودکان خدمات بهداشتی و درمانی دریافت کرده‌اند.
وی تصریح کرد: در سال جاری ۸ هزار و ۵۵۱ دوز واکسن به سه هزار و ۴۲۰ کودک و در سال ۹۷ نیز ۲۸ هزار و ۹۰۱ دوز واکسن به ۱۱ هزار و ۵۶۰ کودک تزریق‌شده است.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه در حاشیه بازدید از کودکان بیمار در بیمارستان تأمین اجتماعی که با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار، رئیس بیمارستان و مسئول کانون پرورش فکری کودکان صورت گرفت بیان کرد: هدف از این بازدید ثبت خاطرات این روز مهم در ذهن کودکان و والدین آن‌ها است و دیدن این کودکان بر تخت بیمارستان قطعاً تصویری ناراحت‌کننده است.
به مناسبت روز جهانی کودک معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار و رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه با کودکان بستری در بیمارستان تأمین اجتماعی دیدار و همچنین از مهرواره بازی‌های محلی در شهر چاه مبارک و مهرواره هنری بهداشتی در شهر نخل تقی بازدید کردند.
مسئولین و پرسنل مرکز فرهنگی هنری کانون پرورشی فکری کودکان در این بازدیدها به قصه‌گوی، عروسک‌گردانی و برقراری ارتباط شاد با کودکان، لحظات شاد و خوشی را برای آن‌ها رقم زدند و با به کودکان جوایزی اهدا شد.
انتهای پیام/ ع.م- ۳۰۹۰

اخبار دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در کانال اطلاع رسانی ما دنبال کنید

https://chat.whatsapp.com/EY7jegBw69PIpld7SHn6wN

 


کلمات کلیدی:
روز.جهانی.کودک     جاسم.زارعی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.عسلویه        

تاریخ بروز رسانی:   22 مهر 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >