معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خبر داد:
یکی از مؤسسات غیرمجاز شهر بوشهر توسط تیم نظارت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر پلمپ شد

6 آبان 1398
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از پلمپ یکی از مؤسسات غیرمجاز شهر بوشهر به دلیل دخالت در حوزه تخصصی پزشکی توسط تیم نظارت این دانشگاه خبر داد.

دکتر جعفر زارعی زاده در این خصوص اظهار داشت: در پی انتشار مطالبی در فضای مجازی مبنی بر ویزیت و درمان بیماران با بیماری‌های مختلف توسط خانمی با مدرک دکتری غیرپزشکی در یکی از مؤسسات شهر بوشهر تیم نظارت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر وارد عمل شد.
وی تصریح کرد: پس از مشخص شدن زمان حضور وی با همکاری سازمان نظام پزشکی و پس از اخذ مجوزهای قانونی و اخذ دستور دادستان محترم عمومی و انقلاب بوشهر و همراهی نیروی محترم انتظامی این مؤسسه پلمپ و پرونده فرد خاطی نیز به مراجع قضایی ارجاع داده شد.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی خاطرنشان کرد: متأسفانه برخی افراد بدون مدرک پزشکی با استفاده از مؤسسات و سایر مراکز اقدام به برگزاری دوره‌های آموزشی و بعضاً ویزیت، مشاوره و درمان بیماران می‌کنند که ممکن است پیامدهای نامطلوب جدی برای سلامت شهروندان داشته باشد.
دکتر زارعی زاده تأکید کرد: همشهریان عزیز تحت هیچ شرایطی فریب این تبلیغات را نخورده و در این دوره‌ها شرکت نکنند، این دوره‌ها مورد تأیید دانشگاه علوم پزشکی نبوده و برای برگزاری هر دوره آموزشی بایستی مجوزهای لازم از معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اخذ شود.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی در خصوص فعالیت‌های تحت عنوان درمان طب سنتی نیز اشاره و خاطرنشان کرد: تنها پزشکان دوره‌دیده و دارای مدرک تحصیلی مجوز ورود به این حوزه را دارند و سایر افراد حق دخالت در این مقوله را ندارند.

انتهای پیام/م.غ ۱۰۲۳

 

اخبار دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در کانال اطلاع رسانی ما دنبال کنید

https://chat.whatsapp.com/DMVSnqaN4f3LE5jqIuGJrI


کلمات کلیدی:
پلمپ     معاون.درمان     دکتر.جعفر.زارعی‌زاده        

تاریخ بروز رسانی:   6 آبان 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >