فرهنگ‌سازی زمینه‌ساز اولویت یافتن پدافند غیرعامل در جامعه است

14 آبان 1398
دبیر دبیرخانه کارگروه سلامت در بلایای دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بوشهر گفت: اولویت یافتن پدافند غیرعامل در جامعه جز با فرهنگ‌سازی و برانگیختن اذهان عمومی و گروه‌های هدف ممکن نخواهد بود.

دکتر عبدالرحیم دادجو در همایش سلامت در بلایا و پدافند غیرعامل گفت: اهمیت پدافند غیرعامل بر کسی پوشیده نیست و کارگروه سلامت در بلایای دانشگاه علوم پزشکی در این همایش برنامه‌های کاربردی و هم‌خوان با فعالیت‌های روزانه را ارائه داده است.
دکتر دادجو با اشاره به حضور بیش از 100 شرکت‌کننده در این همایش افزود: گروه هدف این همایش تمامی مدیران ارشد و کارشناسان کمیته‌های بحران استان اعم از شبکه‌های بهداشت و درمان، بیمارستان‌ها، معاونت‌های دانشگاهی، سازمان‌ها و نهادهای مرتبط بوده است.
وی ادامه داد: مدیران باتجربه در حوادث و بلایا راهگشای تغییر نگرش برای سیاست‌های موجود در حوزه پدافند غیرعامل هستند.
دکتر دادجو خاطرنشان کرد: این همایش پانزدهمین کارگاه آموزشی کارگروه سلامت در بلایا و پدافند غیرعامل دانشگاه علوم پزشکی بوشهر است و بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده این دوره‌ها با عناوین مختلف اجرایی خواهد شد.
به مناسبت نکوداشت هفته پدافند غیرعامل، همایش سلامت در بلایا و پدافند غیرعامل دانشگاه علوم پزشکی بوشهر باهمت کارگروه بهداشت و درمان و همکاری واحد آموزش سازمان اورژانس 115 در سالن اجتماعات شهید بهشتی دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر برگزار شد.
انتهای پیام/ ز.ن-5000

 

اخبار دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در کانال اطلاع رسانی ما دنبال کنید

https://chat.whatsapp.com/DMVSnqaN4f3LE5jqIuGJrI


کلمات کلیدی:
همایش     پدافند.غیر.عامل     اورژانس115     دکتر.عبدالرحیم.دادجو    

تاریخ بروز رسانی:   14 آبان 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >