رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان جم:
هدف ما ایجاد رضایتمندی حداکثری مردم از دریافت خدمات است

22 آبان 1398
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان جم گفت: کسب رضایت‌مندی کامل مردم از خدمات حوزه سلامت، امری بسیار دشوار است اما هدف ما ایجاد رضایتمندی حداکثری مردم از دریافت خدمات است.

احمد قاسمی در آیین تکریم و معارفه پزشک مرکز جامع سلامت شهید حمیدی بهارستان گفت: بر اساس پاسخ‌های مردم شهرستان جم به سامانه پیامکی وزارت بهداشت، ۹۸٫۵ درصد مراجعین از خدمات مراکز، پایگاه‌ها و خانه‌های بهداشت این شهرستان رضایت دارند.
تکریم ارباب‌رجوع اولویت اصلی در شبکه بهداشت و درمان شهرستان جم است
قاسمی با اشاره به تلاش همکاران خود برای کاهش نارضایتی ارباب‌رجوع افزود: تکریم ارباب‌رجوع از اولویت‌های اصلی شبکه بهداشت و درمان شهرستان جم است.
قاسمی با اشاره به اینکه حوزه بهداشت شامل طیف گسترده‌ای از خدمات است خاطرنشان کرد: بهارستان به عنوان پرجمعیت‌ترین خانه بهداشت سطح شهرستان است و تاکنون سعی کرده‌ایم با توجه به جمعیت بالای آن، خدمات مناسبی را ارائه کنیم که با توجه به ارتقای آن به شهر، مقدمات تبدیل خانه بهداشت به پایگاه سلامت شهری در حال انجام است.
وی افزود: همچنین مرکز خدمات جامع سلامت روستایی بهارستان که شهر بهارستان و روستای چاهه را تحت پوشش دارد، به زودی به مرکز خدمات جامع سلامت شهری روستایی تبدیل خواهد شد.
قاسمی شورای شهر بهارستان را ازجمله شوراهای فعال در حوزه سلامت نام برد و افزود: شورا و شهرداری بهارستان در حوزه سلامت فعال بوده و در اجرای برنامه‌ها و پروژه‌های حوزه سلامت همکاری ویژه‌ای با شبکه بهداشت و درمان جم داشته‌اند.
رییس شبکه بهداشت و درمان جم در پایان افزود: به دنبال مشارکت همه‌جانبه و حداکثری مردم، شوراها و سازمان‌ها در حوزه سلامت هستیم تا نفع آن به مردم شهرستان برسد.
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان جم، صبح دیروز با حضور مسئولین شبکه بهداشت و درمان جم و اعضای شورای اسلامی شهر بهارستان آیین تکریم و معارفه پزشک مرکز جامع سلامت شهید حمیدی بهارستان برگزار شد.
گفتنی است در این مراسم از زحمات دکتر هدی بهرامی نیا تجلیل و دکتر نسترن هوایی بهبهانی به عنوان پزشک جدید مرکز بهارستان معرفی شد.
انتهای پیام/ کد خبر ا-پ ۳۰۲۰

اخبار دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در کانال اطلاع رسانی ما دنبال کنید

https://chat.whatsapp.com/DMVSnqaN4f3LE5jqIuGJrI


کلمات کلیدی:
تکریم     معارفه     احمد.قاسمی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.جم        

تاریخ بروز رسانی:   22 آبان 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >