رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان جم:
رسالت خانه مشارکت، انعکاس مطالبات مردمی به مسئولین و مشارکت در امر سلامت جامعه است

5 آذر 1398
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان جم گفت: انعکاس مطالبات مردمی به مسئولین و مشارکت در امر سلامت جامعه، از وظایف خانه مشارکت‌های مردمی است.

احمد قاسمی با برشمردن نقش خانه مشارکت مردمی در سطح جامعه گفت: انتقال پیام سلامت از اعضای خانه به جامعه، انعکاس مطالبات مردمی به مسئولین و مشارکت در ساخت پروژه‌های درمانی و بهداشتی نیز از جمله وظایف اصلی اعضای خانه مشارکت است.
قاسمی از تدوین نظام‌نامه سلامت شهرستان از بدو تشکیل خانه مشارکت خبر داد و افزود: در دو سال گذشته از تشکیل خانه مشارکت‌های مردمی شهرستان جم، مشکلات متعددی موردبحث قرار گرفت که پنج اولویت در زمینه فاضلاب شهری، آب شرب، سبک زندگی سالم، بیماری‌های روانی و مصرف دخانیات مصوب شد.
وی با تأکید بر اینکه پیشگیری در اولویت اصلی ما قرار دارد گفت: با آسیب‌شناسی و نهادینه کردن سبک زندگی سالم به دنبال کاهش بیماری‌ها هستیم تا هزینه‌های درمان نیز کمتر از جیب مردم پرداخت شود.
قاسمی افزود: خانه مشارکت به‌عنوان تشکل مستقل می‌تواند پیگیر مشکلات بهداشت شهرستان باشد و دغدغه‌های اصلی جامعه را به سطوح بالاتر مدیریتی انتقال دهند.
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان جم؛ انتخابات خانه مشارکت مردمی شهرستان جم با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار، رییس شبکه بهداشت و درمان و نمایندگان صنوف مختلف شهرستان برگزار شد.
در پایان این نشست، مصطفی نصیری بارأی اعضای حاضر در جلسه، مجدداً به‌عنوان رییس خانه مشارکت شهرستان جم انتخاب شد.
 
انتهای پیام/ ا-پ 3020

اخبار دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در کانال اطلاع رسانی ما دنبال کنید

https://chat.whatsapp.com/DMVSnqaN4f3LE5jqIuGJrI


کلمات کلیدی:
خانه.مشارکت.مردمی     احمد.قاسمی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.جم    

تاریخ بروز رسانی:   5 آذر 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >