مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر:
مسئولین باید در برابر توطئه‌های دشمنان آمادگی و هوشیاری کامل داشته باشند

11 آذر 1398
مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر گفت: نباید لحظه‌ای در برابر توطئه‌های دشمنان غافل باشیم و مسئولین باید در برابر توطئه‌های دشمنان آمادگی و هوشیاری کامل داشته باشند

حجت‌الاسلام عباس دشتی در جمع مسئولین و کارشناسان دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر اظهار داشت: خدا را شاکریم که بسیج در سراسر جهان گسترش پیداکرده است، بسیج نیروی مقدسی است که می‌تواند پیام‌های اصیل انقلاب را به گوش جهانیان رساند.
وی با بیان اینکه بسیج لشگر همیشه آماده‌باش در دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است افزود: دلیل اینکه سپاه پاسداران  موجب افتخار جهان اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی است،  نشأت گرفته از بسیج است.
حجت‌الاسلام دشتی با بیان اینکه مسئولین ضمن احترام به خواسته‌های قانونی مردم باید در برابر توطئه‌های پنهان و آشکار دشمنان آمادگی کامل داشته باشند اظهار داشت: گسترش بسیج در سراسر جهان از افتخارات نظام اسلامی ایران می‌باشد چراکه بسیج نیروی مقدسی است که می‌تواند پیام‌های اصیل انقلاب را به گوش جهانیان برساند و لشگر همیشه آماده‌باش برای  دفاع  از ارزش‌های دینی و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران  است.
مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر گفت: باید  قدردان  نعمت بسیج باشیم و کوشش کنیم که قداست و اصالت این نهاد حفظ شود  و راهی را که  امام راحل در این  مسیر تعیین کرده با موفقیت بپیماید.
وی در بخشی دیگری از سخنان خود با محکوم کردن اغتشاشات و آشوبگری عده‌ای از فتنه گران در حوادث اخیر و حمایت از آرمان‌های امام و رهبری گفت: باید شکر گذار خدا باشیم  که برنامه‌ریزی و طراحی‌های چندین ساله دشمنان علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دو شبه خنثی و نابود شد.
لزوم هوشیاری اساتید و مسئولین در سطح مراکز آموزشی
حجت‌الاسلام دشتی بیان کرد: ازآنجایی‌که در آستانه روز دانشجو و روز وحدت حوزه و دانشگاه هستیم، لزوم هوشیاری بیشتر اساتید و مسئولین در سطح مراکز آموزشی با توجه به وضعیت بوجودآمده در کشور بسیار ضروری است.
وی اضافه کرد: جلسات هم‌اندیشی وحدت حوزه و دانشگاه با حضور اساتید حوزه علمیه و دانشگاه‌های استان، برپایی نمایشگاه‌های روشنگری، مراسم میثاق با شهدا و دیدار با خانواده‌های شهدای دانشجو، ایستگاه اهداء هدیه و ایستگاه صلواتی درب ورودی دانشگاه‌ها و برگزاری کارگاه استکبارستیزی با محوریت گام دوم انقلاب اسلامی از جمله برنامه‌هایی است که با همکاری نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر و مجموعه دانشگاه‌های استان بوشهر به مناسبت روز دانشجو و روز وحدت حوزه و دانشگاه برگزار خواهد شد.
مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر خاطرنشان کرد: همکاری در برگزاری کنگره علامه بلادی بوشهری، برگزاری نشست سالانه وحدت حوزه و دانشگاه میان طلاب و دانشجویان به صورت دوره‌ای در سطح حوزه و دانشگاه و برگزاری کارگاه‌های ازدواج دانشجویی در سطح دانشگاه‌ها و مدارس علمیه سراسر استان از دیگر برنامه‌هایی است که با همکاری نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر و مجموعه دانشگاه‌های استان بوشهر به مناسبت روز دانشجو و روز وحدت حوزه و دانشگاه برگزار خواهد شد.
هم‌زمان با هفته بسیج و در آستانه روز دانشجو و روز وحدت حوزه و دانشگاه، نشست مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر با مسئولین دفاتر، مدیران اجرایی و کارشناسان واحد خواهران نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد.

انتهای پیام/م.غ ۱۰۲۳

اخبار دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در کانال اطلاع رسانی ما دنبال کنید

https://chat.whatsapp.com/DMVSnqaN4f3LE5jqIuGJrI


کلمات کلیدی:
بسیج     حجت‌الاسلام.عباس.دشتی     دفتر.نهاد    

تاریخ بروز رسانی:   11 آذر 1398

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >