عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزیده برتر پژوهش و فناوری استان شد/ رونمایی از دو کتاب با ترجمه پروفسور نبی‌پور

18 آذر 1398
هفته پژوهش با معرفی عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در میان برگزیدگان برتر پژوهش و فناوری استان بوشهر آغاز شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان بوشهر، به مناسبت آغاز هفته پژوهش، ویژه‌برنامه‌های هفته پژوهش و فناوری استان بوشهر در دانشگاه خلیج‌فارس آغاز شد.
این همایش سه‌روزه با تجلیل از پژوهشگران برگزیده از دانشگاه‌های مختلف آغاز شد و در حوزه علوم پزشکی از دکتر حسین ارفعی نیا پژوهشگر رشته مهندسی بهداشت محیط و عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به‌عنوان برگزیده برتر تقدیر شد.
در حوزه علوم پایه از دکتر مراد علیزاده رشته آمار و عضو هیأت علمی دانشگاه خلیج‌فارس، در حوزه کشاورزی و منابع طبیعی از دکتر محمد گنجه رشته علوم و صنایع غذایی و عضو هیأت علمی دانشگاه خرد، در حوزه فنی و مهندسی از دکتر مسعود مفرحی رشته مهندسی شیمی و عضو هیأت علمی دانشگاه خلیج‌فارس و در حوزه علوم انسانی و هنر از دکتر یوسف دهقانی رشته روانشناسی و عضو هیأت علمی دانشگاه خلیج‌فارس، نیز قدردانی شد.
همچنین دکتر خسرو آئین جمشید مدیرعامل شرکت آریا پلاسما گستر پارس به‌عنوان فناور برتر، شرکت پتروشیمی نوری و شرکت ارس بوشهر به‌عنوان واحدهای برتر تحقیق و پژوهش و اداره کل بنادر و دریانوردی بوشهر، شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر و اداره کل راه و شهرسازی استان بوشهر به‌عنوان دستگاه‌های اجرایی برتر حامی پژوهش و فناوری معرفی و تجلیل شدند.
رونمایی از دو کتاب با ترجمه پروفسور نبی‌پور
در ابتدای این همایش نیز از تألیف و ترجمه کتاب همگرایی علم و فناوری رهیافتی به دانشگاه نسل سوم و ترجمه کتاب پزشکی ژرف پرفسور ایرج نبی‌پور رونمایی شد.
برنامه‌های هفته پژوهش و فناوری استان بوشهر از یکشنبه ۱۷ آذر در دانشگاه خلیج‌فارس آغازشده و تا سه‌شنبه ۱۹ آذر ادامه خواهد داشت.
تجلیل از دانش آموزان پژوهشگر و فناور برگزیده به همت اداره کل آموزش‌وپرورش استان، برگزاری نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری و فن بازار در کتابخانه مرکزی دانشگاه ازجمله برنامه‌های هفته پژوهش در این همایش سه‌روزه است.
انتهای پیام/م.پ-1025

اخبار دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در کانال اطلاع رسانی ما دنبال کنید

https://chat.whatsapp.com/DMVSnqaN4f3LE5jqIuGJrI


کلمات کلیدی:
هفته.پژوهش     رونمایی     دکتر.حسین.ارفعی‌نیا     پروفسور.ایرج.نبی‌پور     معاونت.تحقیقات        

تاریخ بروز رسانی:   19 آذر 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >