پاسداشت ایثارگری‌های شهدا و خانواده آنان نیازمند معرفت افزایی است/ گزارش تصویری

19 آذر 1398
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر گفت: برای پاسداشت ایثارگری‌های شهدا، جانبازان و خانواده‌های آنان نیازمند معرفت افزایی بیشتری در جامعه هستیم.

دکتر سعید کشمیری در آیین تجلیل از دانشجویان ممتاز خانواده شاهد و ایثارگر گفت: امنیت و آسایش امروزی جامعه مرهون خون‌های پاک شهدا و فداکاری‌های جانبازان و ایثارگران است.
دکتر کشمیری افزود: تجلیل از قهرمانان وطن وظیفه ذاتی هر فرد در جامعه است.
وی خاطرنشان کرد: آسیب‌های واردشده ناشی از فقدان، مجروحیت و اسارت در خانواده‌های ایثارگر برای عموم قابل‌تحمل و درک نیست.
دکتر کشمیری عنوان داشت: از جمله انتظاراتی که از دانشجویان خانواده شاهد و ایثارگر داریم حضور آنان در جمع نخبگان و کسب رتبه‌های برتر علمی و کمک به پیشرفت کشور در زمینه‌های مختلف است.
معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز در این آیین گفت: با توجه به وجود استعدادهای مختلف میان دانشجویان خانواده شاهد و ایثارگر حضور آنان در المپیادهای دانشجویی باید پررنگ‌تر باشد.
دکتر صمد اکبر زاده گفت: روند رو به رشد فراگیری علم و دانش دانشجویان شاهد و ایثارگر نویدبخش جهش علمی مناسبی است.
دکتر اکبر زاده با اشاره به‌ضرورت اهتمام دانشجویان در کسب رتبه‌های ممتاز در هر رشته افزود: خانواده‌های شاهد و ایثارگر همواره ثابت کرده‌اند که در به ثمر رساندن کارهای غیرممکن پیشتاز هستند و کلید این موفقیت، اتکا به خداوند و باور به استعدادهای خود است.
وی خطاب به دانشجویان خانواده شاهد و ایثارگر خاطرنشان کرد: کسب موفقیت بدون تحمل سختی امکان‌پذیر نیست و این سختی در راه تحصیل علم ادامه راه ایثارگری‌های پدران شما است.
معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: انتظار ما از دانشجویان مطالبه گری است و در این راه با تلاش همکارانم در حد توان خود، یاری گر شما هستیم.
آیین تجلیل از دانشجویان خانواده شاهد و ایثارگر دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با حضور رییس دانشگاه، مشاور اجرایی رییس دانشگاه، معاون آموزشی، دبیر ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه و مسئولین بنیاد شهید و امور ایثارگران استان در سالن اجتماعات پردیس دانشگاه برگزار شد.
انتهای پیام/م.پ-1025

 

اخبار دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در کانال اطلاع رسانی ما دنبال کنید

https://chat.whatsapp.com/DMVSnqaN4f3LE5jqIuGJrI

 


کلمات کلیدی:
پاسداشت     تجلیل     دکتر.سعید.کشمیری     معاون.آموزشی     دکتر.صمد.اکبرزاده        

تاریخ بروز رسانی:   23 آذر 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >