تجلیل از دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به عنوان دستگاه برتر در زمینه اقامه نماز در بین دانشگاه‌های استان / گزارش تصویری

30 آذر 1398
دانشگاه علوم پزشکی بوشهر مقام برتر در زمینه ترویج و توسعه فرهنگ اقامه نماز در بین دانشگاه‌ها و دستگاه‌های اجرایی استان را کسب کرد.

در پنجمین اجلاس نماز استان بوشهر که صبح شنبه در سالن فرهنگی هنری نه دی برگزار شد، دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به عنوان دانشگاه برتر در زمینه ترویج و توسعه فرهنگ اقامه نماز در میان دانشگاه‌ها و دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر معرفی شد.

اقامه نماز در مساجد دانشگاه، خوابگاه‌های دانشجویی، شبکه‌ها و بیمارستان‌های تحت پوشش و همچنین اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی و مذهبی و حضور کارشناسان و مشاوران دینی در بین دانشجویان، اساتید و کارکنان ازجمله دلایل این انتخاب بوده است.
پنجمین اجلاس استانی نماز با عنوان نماز و مدرسه و با موضوع راهکارهای ترویج فرهنگ اقامه نماز در بین دانش آموزان و حضور فعال روحانیون در نماز جماعت مدارس برگزار شد.
در آئین اختتامیه پنجمین اجلاس استانی نماز از برگزیدگان بخش‌های مختلف دانش‌آموزی، فعالان نماز، مدیران فعال در این زمینه و… تقدیر صورت گرفت.
در پنجمین اجلاس نماز استان بوشهر که با حضور استاندار و مسئولین استان بوشهر برگزار شد از دکتر سعید کشمیری رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به عنوان دانشگاه برتر زمینه ترویج و توسعه فرهنگ اقامه نماز در میان دانشگاه‌ها و دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر تقدیر به عمل آمد.

انتهای پیام/م.غ ۱۰۲۳

اخبار دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در کانال اطلاع رسانی ما دنبال کنید

https://chat.whatsapp.com/DMVSnqaN4f3LE5jqIuGJrI
کلمات کلیدی:
تجلیل     اجلاس.نماز     ستاد.اقامه.نماز        

تاریخ بروز رسانی:   30 آذر 1398

تعداد بازدید:   ۳

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >