مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر:
اردوهای جهادی بستری برای سبک زندگی جهادی و تربیت نسل تراز انقلاب اسلامی است

2 دی 1398
مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر گفت: اردوها و حرکت‌های جهادی به عنوان یک مقدمه و بستر برای سبک زندگی جهادی و تقویت نسل تراز انقلاب اسلامی است.

حجت‌الاسلام عباس دشتی در جمع دانشجویان و دست‌اندرکاران اردوهای جهادی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اظهار داشت: اردوها و حرکت‌های جهادی فرصت بسیار باارزشی برای خودسازی و محرومیت‌زدایی و نوعی جهاد اکبر محسوب می‌شود.
وی تصریح کرد: شهدا و ایثارگران در طول هشت سال دفاع مقدس با دستانی خالی در مقابل ابرقدرت‌های جهان ایستاده و جان خود را برای ایران اسلامی و انقلاب فدا کردند که این موضوع می‌تواند بهترین الگو برای جهادگران باشد.
 حجت‌الاسلام دشتی با بیان اینکه شهید حججی با اینکه دوران انقلاب اسلامی، امام راحل (ره) و دفاع مقدس را به خوبی درک نکرده بود اما با حضور مؤثر و مستمر در اردوهای جهادی و حرکت‌های جهادی، خود را به جایگاه والایی رساند و گفت: با توجه به اینکه مقام معظم رهبری همواره و به ویژه در بیانیه گام دوم انقلاب و در بیانات خود به کارها و اقدامات جهادی تأکید ویژه‌ای نموده‌اند باعث شده که جایگاه جهت‌گیری و کار جهادی در منظومه ارزشی انقلاب اسلامی مشخص شود.
وی تصریح کرد: باید بدانید که کار جهادی شما باارزش است و هیچ‌کس به جز خداوند متعال نمی‌تواند حق شما را ادا کند.
مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر اضافه کرد: کار جهادی بر خواسته از ایمان و به‌کارگیرنده هرچه بیشتر ظرفیت وجودی انسان است و این دو هیچ‌یک نقطه پایانی ندارند و جهادگران دانشجویی باید در اردوهای جهادی در راستای تبیین آرمان‌های انقلاب اسلامی قدم برداشته و برای تزریق افکار انقلابی در جامعه تلاش و همت وافری از خود نشان دهند.
وی تصریح کرد: دشمنان اسلام و افراد پیاده‌نظام و وابسته به آنان درصدد ضربه زدن به نظام و ارزش‌های معنوی و جهادی جامعه و دانشگاهی ما هستند.
مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر خاطرنشان کرد: مجموعه دانشگاهی اعم از دانشجویان، اساتید، مدیران و کارکنان خدوم جهادی به عنوان یک مجموعه علمی و بصیرتی در نظام با عنایت حضرت ولی‌عصر (عج) و رهنمودهای مقام معظم رهبری توانسته‌اند فضای جامعه دانشگاهی را به خوبی مدیریت و کنترل نموده و محیطی آرام و مناسبی در مراکز آموزشی رقم بزنند.
انتهای پیام/م.غ ۱۰۲۳

 

اخبار دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در کانال اطلاع رسانی ما دنبال کنید

https://chat.whatsapp.com/DMVSnqaN4f3LE5jqIuGJrI


کلمات کلیدی:
اردوی.جهادی     دفتر.نهاد     حجت‌الاسلام.عباس.دشتی    

تاریخ بروز رسانی:   2 دی 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >