پژوهشگران برتر دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در سال 98 معرفی و تجلیل شدند/ گزارش تصویری

3 دی 1398
در آیینی به مناسبت نکوداشت هفته پژوهش از پژوهشگران برتر دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر در سال 98 تجلیل شد.

به گزارش وبدا در بوشهر، پژوهشگران برگزیده دانشگاه در سه بخش اساتید و اعضای هیأت علمی، بخش دانشجویی و بخش کارمندی به شرح زیر معرفی شدند.
در بخش اساتید و اعضای هیأت علمی، دکتر حسین ارفع نیا و دکتر حسین ضیاعی از دانشکده بهداشت، دکتر بهرام احمدی از دانشکده پیراپزشکی، دکتر مسعود بحرینی از دانشکده پرستاری و مامایی، دکتر عبدالرسول انوری پور و دکتر محمدرضا کلانتر از بخش بالینی دانشکده پزشکی، دکتر فاطمه فرشاد پور و دکتر افشین برازش از بخش علوم پایه دانشکده پزشکی، لیلا پیامی نیا از دانشکده دندانپزشکی و دکتر امین تمدن از مراکز تحقیقاتی به‌عنوان نفرات برگزیده معرفی شدند.
در بخش دانشجویی در سه مقطع دکترای حرفه‌ای، کارشناسی ارشد و کارشناسی از احسان قربانی، فرزان عضدی، زهره فرار، امیرمحمد کیهان، فاطمه حسین پور، سبحان حاجیان و علیرضا اسد نیا به‌عنوان پژوهشگران برتر تقدیر شد.
در بخش کارمندی نیز اسماعیل جعفری، سیما افراشته، عظیمه خدامی نسب، حسین موسوی، مرجان حاجی‌زاده و احمد ستوده به‌عنوان پژوهشگران برتر معرفی و از آن‌ها تقدیر به عمل آمد.
در ادامه این مراسم دکتر نادر شکیب آزاد، دکتر مریم مرزبان، دکتر نیلوفر معتمد و مهندس ندا سادات بویر به‌عنوان پژوهشگران فعال مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج‌فارس و از دکتر کامران میرزایی، دکتر مرضیه محمودی، دکتر سودابه محمدی و فاطمه قلی زاده به‌عنوان اساتید همکار در مرکز توسعه پژوهش‌های بالینی تجلیل شدند.
در پایان آیین تجلیل از پژوهشگران برتر دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در سال 98 از تلاش‌های مهندس اعظم حمادی و نیز از رابطین برتر وب‌سایت دانشگاه که در ارتقاء رتبه وبومتریک نقش‌آفرینی داشتند نیز تقدیر شد.
در بخش ستادی، معاونت، دانشکده و مدیریت‌ها، وب‌سایت معاونت آموزشی با مدیریت سیده سارا حسینی، وب‌سایت دانشکده پیراپزشکی با مدیریت شهره سید حسینی، وب‌سایت مدیریت مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی با مدیریت پریسا بهرام پور، وب‌سایت مدیریت آمار و فناوری اطلاعات با مدیریت مشترک مریم شبل حکما بوشهری نژاد و بشرا عباسکی برگزیده شدند.
در بخش بیمارستان‌ها و شبکه‌های بهداشت و درمان، وب‌سایت بیمارستان سوانح و سوختگی گناوه با مدیریت اعظم شاعری، وب‌سایت بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) گناوه با مدیریت معصومه کهزادی، وب‌سایت شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی با مدیریت علیرضا امینی برگزیده شدند.
و در بخش دفاتر و اداره‌ها و سایر بخش‌ها، از وب‌سایت دفتر استعدادهای درخشان با مدیریت سمیه باغبانی، اداره آمار با مدیریت مشترک سیده سارا فرهی و زینب شاد نیا و کمیته تحقیقات دانشجویی با مدیریت احسان قربانی به‌عنوان برگزیده تجلیل شد.
آیین نکوداشت هفته پژوهش و تجلیل از پژوهشگران دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر در سالن اجتماعات مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج‌فارس بوشهر برگزار شد.

انتهای پیام/م.پ-1025- پ.ر-2030

 

اخبار دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در کانال اطلاع رسانی ما دنبال کنید

https://chat.whatsapp.com/DMVSnqaN4f3LE5jqIuGJrI

 


کلمات کلیدی:
تجلیل     هفته.پژوهش     پژوهشگران.برتر     معاونت.تحقیقات    

تاریخ بروز رسانی:   3 دی 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >