رییس سازمان اورژانس ۱۱۵ استان بوشهر:
نجات جان مصدومان با دو پرواز بالگرد اورژانس ۱۱۵ در یک روزبه شیراز

3 دی 1398
رییس سازمان اورژانس ۱۱۵ استان بوشهر گفت: بالگرد اورژانس ۱۱۵ بوشهر برای نجات جان دو مصدوم در یک روز دو باربه شیراز به پرواز درآمد.

دکتر عبدالرحیم دادجو در خصوص عملیات اورژانس ۱۱۵ هوایی استان بوشهر اظهار داشت: بالگرد اورژانس هوایی استان جهت نجات جان نوزاد یک‌روزه به پرواز درآمد و کمتر از یک ساعت نوزاد را به شیراز اعزام کرد.
رییس سازمان اورژانس ۱۱۵ استان بوشهر اضافه کرد: پس از بازگشت تیم پروازی و پزشکی بالگرد در حال آماده سازی و ریکاوری بالگرد بودند که مأموریت دوم، مجروح تیرخورده به پایگاه اورژانس ۱۱۵ ابلاغ شد، بالگرد به سرعت به پرواز درآمده و مجروح تیرخورده و بدحال را از بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) گناوه تحویل و جهت اقدامات تخصصی جراحی توراکس به شیراز اعزام کرد.
دکتر دادجو بیان کرد: برای اولین بار است که در یک روز طی دو مرحله بالگرد به شیراز اعزام‌شده و تیم پروازی و امدادی فشار کاری و پروازی سنگین را جهت امدادرسانی تحمل کردند و هر دو بیمار با موفقیت تحویل مرکز تخصصی شد.
رییس سازمان اورژانس ۱۱۵ استان بوشهر با بیان اینکه جا دارد از تلاش دلسوزانه پرسنل ستاد هدایت دانشگاه نیز تقدیر به عمل آید خاطرنشان کرد: در این مأموریت‌ها تیم پروازی کاپیتان رحیمی و کاپیتان بهادری و تیم پزشکی نویدکیا و شنبدی و تیم فنی مهندس کراری، مجلل و زارعی بر عهده داشتند.
 انتهای پیام/ زن- ۵۰۰۰

 

اخبار دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در کانال اطلاع رسانی ما دنبال کنید

https://chat.whatsapp.com/DMVSnqaN4f3LE5jqIuGJrI


کلمات کلیدی:
بالگرد     اورژانس115     دکتر.عبدالرحیم.دادجو        

تاریخ بروز رسانی:   3 دی 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >