در آیینی؛
برگزیدگان بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تجلیل شدند

3 دی 1398
در آیینی با حضور معاون اجرایی رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از رابطان، ممتازان مرحله دانشگاهی و برگزیدگان کشوری بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه‌های علوم پزشکی تجلیل شد.

به گزارش مفدا بوشهر، معاون اجرایی رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در این آئین از تلاش‌های بی‌وقفه همکاران مرکز قرآن و عترت معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تقدیر و تشکر کرد.
دکتر حسین دارابی اظهار داشت: تنها راه آرامش روح و روان در زندگی  تمسک به قرآن کریم و استفاده از سیره امامان معصوم (ع) است.
حجت‌الاسلام سیدعبدالجلیل حسینی معاون دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز در خصوص نقش و جایگاه بی‌بدیل مبانی قرآن و عترت در رشد و ارتقاء سطح معرفتی انسان‌ها سخنانی را ایراد کرد.
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز به رشد و ارتقاء فعالیت‌های قرآنی نظام سلامت استان بوشهر اشاره کرد و گفت: شاهد این مقوله را حضور بالغ بر هزار و ۲۰۰ نفر استاد، دانشجو و کارمند در سطح رشته‌های متعدد و مختلف جشنواره قرآن و عترت است.
دکتر اکرم فرهادی ضمن تشکر از همه دغدغه مندان و تلاشگران این عرصه، از حمایت‌های بی‌دریغ و مجدانه همه مسئولان به ویژه رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تشکر کرد و بیان کرد: محصول این حمایت‌ها رشد بی‌نظیر حضور فعالان دانشگاهی در جشنواره قرآن و عترت و کسب رتبه ۱۵ در بین ۶۵ دانشگاه علوم پزشکی سراسر کشور بوده است.
گروه سرود ندای انقلاب از گروه‌های ممتاز کشوری نیز دو اثر تولیدی خود در رابطه با انتظار و چهل‌سالگی انقلاب را اجرا کرد که با تحسین حاضرین مواجه شد.

انتهای پیام/ ۲۰۵۰- ط.ت

اخبار دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در کانال اطلاع رسانی ما دنبال کنید

https://chat.whatsapp.com/DMVSnqaN4f3LE5jqIuGJrI


 


کلمات کلیدی:
جشنواره     قرآن.و.عترت     معاونت.فرهنگی.دانشجویی     دکتر.حسین.دارابی     حجت‌الاسلام.سیدعبدالجلیل.حسینی     دکتر.اکرم.فرهادی    
   

تاریخ بروز رسانی:   3 دی 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >