مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر:
نهم دی، روز غلبه جنود الهی بر جنود شیطان است

9 دی 1398
مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر گفت: نهم دی، روز غلبه جنود الهی بر جنود شیطان است.

حجت‌الاسلام عباس دشتی هم‌زمان با فرارسیدن نهم دی‌ماه روز بصیرت و میثاق امت با ولایت اظهار داشت: حماسه نهم دی نماد عزت، استقلال و بصیرت مردمی است که تا پای جان برای حفظ اصول اسلام و آرمان‌های انقلاب اسلامی ایستادند.
وی با بیان اینکه نهم دی یکی از روزهای مبارک در تاریخ پر فراز و نشیب نظام اسلامی ما رقم خورد تا وعده الهی محقق گردد تصریح کرد: ملت در این روز سرنوشت‌ساز با الگو گرفتن از امام آزادگان عالم حضرت سیدالشهدا (ع) به منظور رسواسازی فتنه گران، همان‌هایی که با زاویه گیریشان از آرمان‌های امام راحل (ره) وارد عرصه شده، همه نقشه‌های شوم آنان را یکی‌یکی خنثی کردند.
حجت‌الاسلام دشتی بیان کرد: در روز نهم دی ملت ایران اسلامی با صدای رسا اعلام کردند که اگر دشمن در برابر دین آن‌ها بایستد در برابر تمام دنیای آن‌ها خواهد ایستاد.
مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر گفت: روز نهم دی‌ماه در تاریخ انقلاب اسلامی با عنوان روز بصیرت تبدیل به یوم‌الله و ماندگار شد.
وی تصریح کرد: در این روز ماندگار و تاریخی، ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی، حماسه‌ای دیگر آفرید و دشمنان خدا و دینش را مأیوس و ناامید ساخته و قلب امام زمان (عج) و نائب بر حقش مقام معظم رهبری را شاد کردند.
حجت‌الاسلام دشتی بیان کرد: نهم دی‌ماه روز غلبه جنود الهی بر جنود شیطان و روز خروش ملت ایران و آشکار ساختن خشم مقدس آنان در برابر اهانت‌ها و حرمت‌شکنی‌های عده‌ای غافل یا مزدور وابسته به اجانب نسبت به مقدسات در روز عاشورای حسینی است.
مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر گفت: یکی از علت‌های محدثه و مبقیه انقلاب اسلامی بصیرت ملت ایران است.
وی اضافه کرد: اگر نسبت به بصیرت و آگاهی بخشی بی‌تفاوت باشیم انقلاب اسلامی و مکتب اهل‌بیت (ع) و دیانت مورد تهدید جدی واقع می‌شود چون بصیرت در مسائل سیاسی و اجتماعی غیر از ایمان و تقواست.
حجت‌الاسلام دشتی بیان کرد: چه‌بسا کسانی هستند که ایمان و تقوا دارند اما به دلیل فقدان بصیرت اجتماعی و سیاسی در موضع‌گیری دچار اشتباه می‌شوند و امروز وظیفه عالمان جامعه بصیرت افزایی است.
هم‌زمان با فرارسیدن نهم دی‌ماه روز بصیرت و میثاق امت با ولایت مراسمی با حضور دانشجویان، اساتید، کارکنان و مسئولین دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در مسجد حضرت فاطمه زهرا (س) این دانشگاه برگزار شد.
این نشست باهمت کانون بسیج جامعه پزشکی جابربن‌حیان، هیئت‌امنای مسجد حضرت فاطمه زهرا (س) و دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد.

انتهای پیام/م.غ ۱۰۲۳

اخبار دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در کانال اطلاع رسانی ما دنبال کنید

https://chat.whatsapp.com/DMVSnqaN4f3LE5jqIuGJrI


کلمات کلیدی:
نشست     9دی     حجت‌الاسلام.عباس.دشتی     دفتر.نهاد    

تاریخ بروز رسانی:   9 دی 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >